Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Budapesten van olyan nyilvános...

Budapesten van olyan nyilvános hely, ahol lehet szivarozni?

Figyelt kérdés

A lakást nem akarjuk összefüstölni, az erkélyen meg hideg van 1-2 órát eltölteni. Szóval szívesen fogadok minden tippet, azsebaj ha nem drága a hely.. akár szabadtéri ötletek is jöhetnek, ahol vannak ilyen gázfűtő oszlopok. :)


Kösz mindenkinek!



2013. nov. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello, szivarszobáról nem tudok a fővárosban (sajnos). Még a legelőkelőbb szállodákban sincs. Esetleg a Cigar Tower emeletén megengedik (ha jó drágán veszel szivart). De az azért nem egy New York Café. Én két helyre járok. Az ELTE Jogi Karnál a Véndiákba (eléggé drága). Valamint a Cigar Tower közelében van a Fehér hajó étterem/Barca Bianca Trattoria, ott is vannak ezek a fűtőoszlopok, és engedik a szivarozást (közepesen drága hely).
2013. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)


igen, nekem is ez a bajom.. hogy ha be is ülök valahova és innék mellé 1-2 whiskyt, az rablás... ahhoz képest mindenképpen, mintha otthon töltenék saját palackból, amit pl a Whisky Shopban vettem..


azért köszi a tippeket, ha találok mégis valamit, írok. :)

2013. nov. 24. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Örök dilemma.
2013. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!