Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzástól szoktak fogyni?

Dohányzástól szoktak fogyni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a dohányzástól lehet fogyni? ha igen milyen gyorsan és a másik hogy szerintetek 18-a diákigazolvánnyal kiadják? mondjuk ha azt mondom fuu az most nincs nálam. (nem akarok dohányozni se főleg nem fogyni) csak érdeklődöm. köszi előre is a válaszokat

16L



2013. nov. 25. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet fogyni. Diákigazolvánnyal nem adják ki, személyit kérnek.
2013. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Csak érvényes, saját személyivel adják ki. 18 éven felül. Megnézik, nem érdemes próbálkozni.

Semmi köze a fogyáshoz. Ha evés helyett inkább rágyújtasz, akkor "fogyaszt". De úgy hallottam a leszokás nagy nehézségekkel jár, ami pedig evésre késztet. Jobban jársz, ha inkább fogyókúrázol, és mozogsz, minthogy rászokj.

2013. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen lehet,mivel tartalmaz olyan anyagokat,ami egyes tápanyagok lebomlását gátolja. De ha az illető abbahagyja,akkor viszont épp ennek az anyagnak a hiánya miatt rohamosan hízni fog....

NE SZOKJ RÁ TÉNYLEG!!!!!!

2013. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én nem szeretnék csak van egy barátnőm aki elég rendesen rászokott és fogyott tőle picit de csúnyább is lett és tudom hogy nincs személyije mármint 18as csak diákja és nem értettem eddig hogy is van ez.
2013. nov. 25. 18:30
 5/11 Nemko77 válasza:

Úgy vagy ahogy itt mondja valaki :D

Fogyni lehet nem is nagyon fogsz tőle, viszont amint leszoksz, vagy kevesebbet szívsz nagyon kitokásodsz.

Amúgy a bőröd tönkre megy, a fogaid besárgulnak, romlik a szájhigiéniád, az állóképesség kuka.

Én cigiztem egy ideig, 19 éves koromban szoktam rá, 21 éves koromig nyomtam kb. Nem túl esélyes, hogy fogysz tőle, sőt! A romló állóképesség miatt kevés mozgás, elhízol, mint egy disznó! XP

2013. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
elég rosszul hangzik://
2013. nov. 25. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

rákot okoz

az mellett meg aztán lehet fogyni rendesen és gyorsan...

2013. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt írd le neki is :) Nem is kell már 18-as személyi..sok helyen kiadják anélkül is,vagy megveteti valakivel,aki elmúlt 18 és ennyi ;)

egyébként a fogyási folyamat cigivel szerintem elég lassú,inkább mozogjon:)

3-as voltam

2013. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
egyébként meg miért ne adnék ki diákigazolvánnyal? Az a szabály, hogy érvényes fényképes igazolvány kell hozzá, nem? szerintem mindegy, hogy jogsi, személyi, vagy diákigazolvány-e.
2013. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A diák nem hivatalos okirat. Azt kell bemutatni.
2013. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!