Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 év dohányzás után már nem...

3 év dohányzás után már nem dohányzom egy hete. Nagyon nyugtalan vagyok, és az önbizalmam 0. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem merek társaságba menni, semmihez nincs kedvem, legszívesebben megszűnnék létezni. Minden felidegesít, akármennyire is próbálom pozitvan felfogni a dolgot, könnyedén, de nem megy..Valakinek vmi tipp? Ez normális?

18F


2013. nov. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
kell egy hónap mire átáll a szervezet,bár még fiatal vagy,vezesd le sportal,tanulással...akármi.....tegyél be egy dvd filmet,üsd el az időt.
2013. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 13 év dohányzás után hagytam abba másfél hónapja, de még mindig így érzek, ahogy te. Remélem, elmúlik, mert így nem tudom, mi lesz :( Nem tudom, normális-e, ez engem is érdekelne...
2013. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Menj el vasarolni.Vegyel uj cuccokat magadnak.Ez noveli az onbizalmad.
2013. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad eldöntötted hogy lerakod, ügyesvagy:)))
2013. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy ne add fel! Nagyon jól tetted, hogy abbahagytad! Az elején ez az érzés normális, de el fog múlni. Tudom mit beszélek, én 13 évig cigiztem. Kezdj el valami új hobbit, sportolj, szerezz be egy kutyát...Ja és tedd félre minden hónapban azt az összeget amit cigire költenél és egy év múlva utazz el belőle egy szuper nyaralásra!
2013. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!