Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt már itt bárkinek ténylege...

Volt már itt bárkinek ténylegesen problémája abból, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés
Pl. Párja nem bírtaa füstöt, szexuális gondok, bírság vmilyen közterületen, köhögés, tüdõrák, lekéstél vmit, mert még rá kellett gyújtani. Hány év cigizés után történt/alakult ki?
2013. dec. 15. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy bajom van a cigivel! Az, hogy anyum nagyon haragszik rám, mert azt mondja, hogy nagyon büdös vagyok és behozom a füstöt a házba még akkor is, ha tilos a házban, hogy cigizzek, meg persze azt mondja, hogy tönkreteszem az egészségem (tudom ezen a téren igaza van, de...)! Az a gond, hogy hiába cigiztem kint ő ugyis érzi és veszekszik velem (ja meg persze a pénz is)! Ő is cigizett kb. 10 évet, de kb 7 éve nem cigizik és mégis érzi rajtam, pedig megamra rakok egy csomó parfümöt, krémet stb.

Nekem csak anyum okoz gondot, ami nem túl jó, de ez van!:)


18/L

2013. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xeniah ***** válasza:
34%
1-es, addig örülj, amíg csak az a bajod, hogy anyukádnak baja van. Hamarosan rá fogsz jönni, hogy csak a javadat akarta. Az még csak a legenyhébb tünet, hogy a dohányzás okozta bűzt semmilyen krém, parfüm meg szájspré sem tünteti el. Még az is csak enyhe tünet, ha belenézel a tükörbe és látod, hogy milyen szépen sárgulnak a fogaid. A többi majd ezután fog következni... És ez itt nem fenyegetés akar lenni, hanem a szomorú valóság.
2013. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
van egy olyan erzesem h a kislanyokat nem b@$$za meg rendesen az isten akkor amikor azt irja h az egyetlen Baja h az anyja nem szereti ha dohanyzik!!!.
2013. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!