Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akinek van pénze cigizni, az...

Akinek van pénze cigizni, az valóban nem mondhatja magát szegénynek?

Figyelt kérdés

Nem lopja a cigit, és nem másoktól kunyerál, hanem maga veszi.

Azt mondja haverom, hogy "ne mondja senki, hogy anyagi gondjai vannak, ha van pénze napi 1 vagy 2-3 napi doboz cigire!"

-De hát, csak egy 1000res, nem 4-5 ezer! "Pont ez az!" ezer forintból más 2 napig eszik! Ha látok valakit cigizni, arról egyből azt gondolom, hogy jól megy a szekér!"


Mit gondolsz? Igaza van? Kicsit eltúlozza nem? Azért az 1000ft nem olyan sok, hogy valaki de pénzes legyen! Vagy az?



2014. jan. 15. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

#8: [link]


Aki megveszi a bolti ezer forintos cigit, annak nincs is akkora anyagi gondja. Akinek van, az már áttért a töltésre (bolti vagy kapadohányból), vagy feketén veszi.

2014. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%

2-es vagyok

Igen,képes vagyok nem adni.

130ezret keresnek fejenként,100 elmegy a rezsire,hitelre,90 elmegy cigire,30ból tankolnak,mert buszozni derogál,pedig a cég fizetné a bérlet 80%-át,40ből tengődnek.

szerinted ésszerű támogatni őket?

2014. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van pénzed támogathatod. Ha már a világra tojtak.
2014. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ha a világ ilyen egyszerű volna..........
2014. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudjuk, mennyit költ cigire! Ezt te számoltad ki, lehet, hogy biztosan túloztál! Van valóban, aki 1000 Ft.-ból két napig eszik, tehát neked nem is biztosítanék táplálkozásra havi 15000 Ft.-nál többet! Az összes köpködőnek, a saját elgondolása jelenik meg a dohányzásról, azt szidja! A kettesnek meg végképp nincs igaza, valahol írták is: Büszke is vagy rá, hogy gyökér vagy!? Neked kellett volna az anyatejet úgy beosztani, hogy normális csecsemőknek jusson! Most nem dicsekednél, hogy felneveltek, te meg szankcionálsz érte! Őket kellene meghallgatni, mennyit mire költenek, mert képes vagy rájuk mindent összehazudni, a mentalitásodból ítélve...
2014. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem én írtam össze,hogy mire mennyit költenek,hanem anyám,amikor kértem,hogy ő irja le,hogy miért nem elég 260ezer bevétel.Ez szeptemberben volt,akkor még nem ezres volt a cigi,de akkr is ha jól emlékszem 95ezret irt fel cigire,benzin az majdnem pontosan volt 30ezer.Akkor mondtam,hogy majd ha hülye lennék,akkor adnék.

Nagyszüleimet támogatom,kevés a nyugdijuk,két hetente vásárolok nekik,télen a tüzelőjüket én fizetem,én pakolom be a sokmázsa fát,szenet nekik.Nem vagyok gonosz,csupán annak nem segitek,aki nem szorul rá.

2014. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan, ennyi agymosott van a fiatalok között is? Elfelejtettétek, mit csináltak ezek az impotens politikai zombik 8 év alatt???
2014. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit csináltak?
2014. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
17 vagyok. Bocs, rossz helyre írtam. A véleményem itt annyi, hogy akinek már havi 20-30.000 ft-ja van cigire a mai világban, az tényleg ne sírjon már, hogy nincs pénz kenyérre, meg erre-arra.
2014. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!