Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Keveset dohányzom, mégsem...

Keveset dohányzom, mégsem bírtam abbahagyni. Vajon miért, és mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Napi egy-két szál cigarettát szívok, közepes erősségű Dunhill vagy Pall mall márkákat, néha sárgát, gyengébbet, és néha 3 szálat is, hétvégeken soha. Volt, hogy egy hétig nem szívtam, és legutóbb két hónapig kibírtam nélküle. Már azt hittem, leszoktam, de az agyam állandóan a cigaretta körül forgott, irigyeltem az utcán a dohányzó embereket, és végül megint vettem magamnak egy dobozzal. Az orvosom azt mondta, ez minimális dohányzás, AKARATERŐVEL könnyen abbahagyható, nem kell se gyógyszer, se tapasz. Ilyen kis mennyiségű nikotin ekkora függőséget okozhat? Milyen tippet adnátok, hogyan ne essek vissza pár hónap múltán, ha megint abbahagyom.

2014. jan. 16. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valami jó egészséges pótcselekvést, sportolj.
2014. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd ki a hűtőre, a monitorodra, a kezedre hogy NEM veszel cigit. Mikor elmész a dohánybolt előtt legyél józan elméjű, úgy józan hogy ne bájoljon el a dohányzás. Ja és dobd ki a cigidet. Ha ezt meg birod csinálni az már egy lépés.

A legfontosabb hogy kezdj valamit az életeddel kezdj bele valami érdekes hobbiba, rajtad áll

2014. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked szerintem nem a nikotin hiányzik, hanem a mozdulat, a cigarettázás “feelingje“.
2014. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!