Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet könnyen leszokni...

Hogyan lehet könnyen leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
másfél éve cigizek napi 2 szál kb...
2014. jan. 19. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát erről simán le lehet szokni.Bár én szívnék ennyit.Leteszed és kész.Én napi szinten több mint egy dobozt szívok,na erről nehéz leszokni!
2014. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszokas mindig nehéz. Ecigi+nikotin tapasz és rengeteg akaratero
2014. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én is pont így vagyok mint te ... a lényeg, hogy akarnod kell ... nekem nehezen megy de fokozatosan kell mindig kevesebbet ... az egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki az segített, hogy naponta megevett egy csomag olyan savanyú gumicukorkát és nem kívánta a cigit ... kipróbálhatod :-)
2014. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3 éve szoktam le a cigiről és úgy csináltam hogy egyik napról a másikra eldobtam és soha nem gyújtottam rá nagyon nagy akarat erő kell de sikerül ha van! Ja és ilyen nikotin tapaszokat nikotin rágót e cigit azt azonnal el kell felejteni. csak ez az 1 megoldás van ahogyan én szoktam le!
2014. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyből nem tudod letenni próbáld úgy hogy napi 1 aztán kétnaponta három négy stb.
2014. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olvasd el Allan Carr könyvét.
2014. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Leteszed egyik naprol a masikra. A kezdeti nehezsegeket pedig megszokod. Csak igy lehet leszokni, egyszeruen, hatasosan. Sok sikert s kitartast!
2014. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tapaszokra meg egyéb hülyeségekre költeni szerintem is felesleges pénzkidobás. Legkönnyebben úgy tudsz leszokni, hogy nem mész a trafikok közelébe.;) Ha napi 2 szálat szívsz akkor, csak abban az esetben nem tudsz leszokni, ha nem akarsz. Ha elírtad és 2 doboz, akkor meg fokozatosan csökkentsd.
2014. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!