Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtatok róla, hogy a TBC-s...

Tudtatok róla, hogy a TBC-s marha állományokat feldolgozzák és átadják a konzerviparba, és sajnos emberi fogyasztásra?

Figyelt kérdés
Ki vagyok akadva ezen, hogy sajnos nem lehet tudni, hogy mit eszünk meg, és a sok betegség is ezek miatt lesz.

2013. nov. 26. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze azt állítják, hogy alapos hőkezelést kapnak és ez kiöli a TBC-t de én ezt erősen kétlem!
2013. nov. 26. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezt milyen megbízható forrásból tudod, hm? Az "azt hallottam" nem számít megbízhatónak.
2013. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván családi kapcsolatban állsz:

- a konzervekkel

- a TBC-vel

- az állományokkal

- vagy a marhákkal.

2013. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nos, ebbe nem akarok belemélyedni, de abban biztos lehetsz, hogy nem fogsz konzervtől TBC-ét kapni.
2013. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah nem, még csak közelről sem láttam marhát, a buszon beszélte két pali pár napja, állítólag a neten olvasott róla. Hát nem tudom igaz e?! Azért tettem fel a kérdést, hogy esetleg más hallott e erről, különösebben nem érdekel, mert nem eszek semmilyen marha hús készítményű ételt, nem szeretem.
2013. nov. 26. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen marhahúsos konzervet eszel?


Én még nem láttam olyat, ami glutén/tej/szójamentes lenne, tehát nem nagyon van undorom ilyet enni.


Nem a tbc-s marha miatt, hanem a többi fölösleges sz.ar miatt, tehát.. engem nem zavar. Amúgy konzerves vagyok, tartósítómérnök.

2013. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!