Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjad el? (többi lent)?!

Hogy mondjad el? (többi lent)?!

Figyelt kérdés
Szóval.Kipróbáltam az elektromos cigit, és nagyon tetszett.Csak ilyen teljesen bio eliquid volt benne, szóval nem volt egyáltalán káros.És szeretnék venni egyet...csak anyukámnak nem tudom hogy mondjam el.semmi káros szokásom nincs a körömrágáson kívül, és hogy tudnám neki elmagyarázni hogy ez nem ártalmas az egészségre? kicsit régi módi, és valahogy úgy kéne...

2014. márc. 5. 16:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja 15F
2014. márc. 5. 16:08
 2/9 without ***** válasza:
én még nem próbáltam az e-cigit viszont nem tartom sokra ha bele gondolsz hogy átlagban meddig él és veszed a saját életkorod akkor rájössz hogy 15 évesen még előtted az élet és még csomó lehetőséged lesz akár e-cigizni is, én 14 éves koromba vízipipát akartam venni természetesen nem engedték és most 4 évvel később örülök is neki hogy nem engedték megvenni viszont nem mondtam le róla nyáron munkát vállalok és saját pénzből fogom finanszírozni az egészet neked is ezt tanácsolom, nincs olyan dohányzási forma ami egyáltalán nem káros szerintem várj vele 18 éves korodig még úgy is érni fogsz kialakul a világ szemléleted stb.
2014. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt a nézetet is megértem, de viszont szerintem azt is figyelembe kéne venni, hogy ha akarnék cigizni tudnék, meglenne rá az alkalmam meg minden...de mégsem teszem...mert tudom hogy káros..de ez nem annyira káros és pont ezért ezt választottam...
2014. márc. 5. 19:01
 4/9 anonim válasza:
De miért kell feltétlenül e-cigizz, ha nem vagy rászokva? Csak azért, hogy szívj valamit? Azért nem éri meg... Hidd el, ezzel az érvvel nem fogod meggyőzni anyukádat.
2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem!Azért mert nagyon tetszik az íze és a füstje!
2014. márc. 6. 06:33
 6/9 without ***** válasza:
pont azért szerintem még ráérsz füstölni nagyon fiatal vagy még, egyébként ha anyud helyében lennék én se örülnék neki ha azt a pénzt amiért ő dolgozik hogy neked jobb legyen haszontalan olyan dolgokra költöd amitől neked nem lesz jobb vállalj munkát nyáron és abból a pénzből vegyél majd amit te kerestél meg és akkor fogsz rájönni hogy ezért a pénzért annyit fáradoztál ne hogy már csak úgy a dohány gyáraké legyen
2014. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) Igazából egyértelmű volt hogy saját pénzből menne :) Nem szoktam tőle semmit kérni, csak ruhát vesz nekem..Minden mást saját pénzből :)
2014. márc. 6. 18:46
 8/9 anonim válasza:
Ez az elsô lépés a bagózás felé, még úgy is, ha nem tudsz róla. :)
2014. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez is új, de azért köszönöm a választ :)
2014. márc. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!