Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Éppen leszokóban vagyok,...

Éppen leszokóban vagyok, bíztatnátok pár szóval, hogy helyes amit teszek?

Figyelt kérdés

Elolvastam Alan Carr könyvét, elszívtam az utolsó cigit, és jó érzés volt megszabadulni tőle, de mivel ma már nem gyújtottam rá, ezért van oár elvonási tünetem. Attól rettegek, hogy megínálnak és elfogadom, félek, hogy újra cigizni fogok, mert ha így lenne, nem tudnék leszokni kb soha.

Tudom, hogy még csak most hagytam abba 1-2 napja, de már most szabadnak érzem magam, csak adjatok tanácsot, hogy hogy legyen még könnyebb.

ja és egyvalami hiányzik igazán a cigiből: a füsttel való játék. Van 1 elektromos cigim, nikotinpatron nélküi természetesen. Aki olvasta a könyvet tudja, hogy a pótszer nem alkalmazható. De a pótszer a nikotintartalmú dolgokra vonatkozik?

Előre is köszi



2014. márc. 11. 17:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Allen Carr, bocsánat
2014. márc. 11. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen helyes nagyon ügyes vagy te vagy az erősebb nem pedig az a bűzrúd, csak így tovább szurkulunk:)))
2014. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ennél okosabb dolgot nem is tehettél volna!
2014. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) bocs a helyesirasert telorol irtam!
2014. márc. 11. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy jó Marlbolo, vagy egy jó Camel, így reggel milyen jó lenne mi?
2014. márc. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert már nagyon kaparta a torkom és a farkam tele volt, nem véletlen hagytam abba.:) de azért nice try
2014. márc. 12. 07:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Na rágyújtottál már?
2014. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éve dohányoztál? Mennyit szívtál el naponta?
2014. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző, a Hello123 mindjárt ír privit neked. Érdekes kérdést írtál. . . Aztán elmeséli a fél életét.
2014. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem gyújtottam rá, és egyre jobban érzem magam. Kedves 53 %-os, minek köszönhetem a merő jóindulatodat?:D
2014. márc. 12. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!