Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Éppen leszokóban vagyok,...

Éppen leszokóban vagyok, bíztatnátok pár szóval, hogy helyes amit teszek?

Figyelt kérdés

Elolvastam Alan Carr könyvét, elszívtam az utolsó cigit, és jó érzés volt megszabadulni tőle, de mivel ma már nem gyújtottam rá, ezért van oár elvonási tünetem. Attól rettegek, hogy megínálnak és elfogadom, félek, hogy újra cigizni fogok, mert ha így lenne, nem tudnék leszokni kb soha.

Tudom, hogy még csak most hagytam abba 1-2 napja, de már most szabadnak érzem magam, csak adjatok tanácsot, hogy hogy legyen még könnyebb.

ja és egyvalami hiányzik igazán a cigiből: a füsttel való játék. Van 1 elektromos cigim, nikotinpatron nélküi természetesen. Aki olvasta a könyvet tudja, hogy a pótszer nem alkalmazható. De a pótszer a nikotintartalmú dolgokra vonatkozik?

Előre is köszi



2014. márc. 11. 17:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Cigi nélkül szar. És csak egyre rosszabb lesz. Írt már privit a Hello12345?
2014. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!