Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipához vortex vagy...

Vizipipához vortex vagy phunel kerámia jobb?

Figyelt kérdés
szeretnék venni új kerámiát amin nem folyik le a nyílásokon a melasz, miután máshogyan állnak a lyukak. Viszont lövésem sincs h melyikkel rosszabb vagy jobb a dohány es ásvány íze. Pls ha van valami tapasztalat ....

2014. márc. 22. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint Vortex kerámiát ajánlok. Ha kezdő vagy tökéletes lesz számodra, mert sokkal jobban eldolgozza a (rossz) tömést. Igaz sok dohányt eszik, viszont sokáig is tart.

Ásványhoz is vortexet ajánlok, esetleg még Sahlar Medium Phunnel (a Mini túl kicsi).

Dohányhoz vortex szint úgy jó, de ahhoz elég egy Sahlar Mini Phunnel bőven. Ha nem sajnálod rá a pénzt Alien Phunnelt is vehetsz (kisebb egy picivel a Sahlar Mininél), de spórolós és viszonylag sokáig ég.

Szóval elsőre a Vortexet ajánlom, hidd el azért többet ad, mint egy spórolós Mini Phunnel, bár az se rossz (én nagyon szeretem).

2014. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszkösz a választ ,eletmentő volt
2014. márc. 23. 09:27
 3/3 anonim válasza:
Vortex csakis a vortex!
2014. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!