Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám felpörgetni az...

Hogyan tudnám felpörgetni az anyagcserém, hogyha szeretnék leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Már többször is próbáltam leszokni a dohányzásról, de pár nap után nem tudok wcre menni és kellemetlen. Mert érzem, hogy kéne de mégse tudok. Rágyújtok és sikerül. :(
2014. márc. 25. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Allan Carr könyvét olvasd el, és tudatosítsd magadban, hogy ez egy nem létezõ probléma amit csak bebeszélsz... én is mentegetõztem ezzel sokáig, majd mikor már tényleg megvolt az eltökéltség nem volt ilyen gond... ne aggódj, elõbb utóbb kijön a kaki..
2014. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget - minél többet nyersen, akkor nem lesz ilyen gondod.
2014. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ne ajánljuk már Allen Carrt anyagcsere kontrolláláshoz is :D


A rostos ételek fogyasztása, sok víz és zöldtea segíti az emésztést. 2-3 hét után beáll az anyagcseréd és nem okoz gondot wcre menni.

2014. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindennapi gyümölcs fogyasztás és mozgás mellett is gondot okoz a lelassult anyagcsere, pedig 2 hónapaja nem cigizek:(
2014. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. :)
2014. márc. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!