Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szokott-e már le valaki Allen...

Szokott-e már le valaki Allen Carr módszerével, amit Szász Gábor reklámoz?

Figyelt kérdés
Különösen régi dohányosok tapasztalata érdekel, akik esetleg korábban már több sikertelen leszokási kísérletet is tettek. Köszönöm.

2014. márc. 25. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A módszer igazából nem Allan Carr módszere,hanem a saját módszered kell,hogy legyen,a könyv,csak egy iránymutatást ad.Ha megérted a folyamatot akkor sikerülni fog!
2014. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kétszer olvastam el, nem sikerült. Biorezonancián voltam, nem sikerült. Agykontroll... az sem sikerült.

Most próbálom újra, de most már igazán akarnom kellene a leszokást. Gyenge vagyok, nem akarom.

2014. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én voltam a szemináriumon február 22.-én, azóta egy szálat sem szívtam, és egyáltalán nem hiányzik. Amennyiben szeretnéd, szívesen adok pár tippet:).
2014. ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, én és a barátnőm is ezzel szoktunk le, és akitől aptam az is. Épp az benne a lényeg, hogy ismétel, ez pszichológia. A kommunizmusba is ezt a módszert használták/ják agymosásra.
2014. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 evica0813 válasza:
Én is Szász Gábor szemináriumán szoktam le a cigiről 2012 januárban, azóta egy slukkot sem szívtam, de a legjobb, hogy nem is hiányzik. A módszert maga Allen Carr találta ki, ami Szász Gáborék hoztak el Magyarországra. Amit én tudok, hogy azon a szemináriumon, amin voltam, ketten is voltak, akik korábban elolvasták a könyvet, de nem tudtak leszokni. Ennek egyetlen oka van, KELL A SZEMÉLYES SEGÍTSÉG! Ja, és Gábort a szeminárium után bármikor el lehet érni telefonon... Én személy szerint nagyon hálás vagyok, amiért részt vehettem a programban. Igen, fizettem ért4e, de törekdékét annak, amit azelőtt elköltöttem cigire....
2016. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

A 3-asnak!


"Rájöttem, hogy miért is dohányzunk. A választ már korábban is tudtam, azaz a nikotin iránti vágyunk kielégítése miatt."


Akkor ezt jól meg szívtad, mert a nikotinnak semmi köze a dohányzáshoz! De még a függőséghez sincs semmi köze!

2016. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!