Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon vallásos ?

mindenesetre szerintem tartsd tiszteletben ezt , pár napot csak kibírsz

2010. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
14%

Háát.Nem most született Jézus?Eleve már ha megszületett,akkor Mária is kufircolt valamikor.Még ha szűz is volt.Lehet análba,de akkor nem lenne Jézus.Mindegy,azért a szentlélek megcuccolta rendesen,hogy gyerek lett belőle.:)

Akkor nem értem,hogy nekünk embereknek miért lenne tilos!?

2010. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
16%
Ha a barátnőd vallásos,akkor részvétem....inkább nem mondok semmit.
2010. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
13%

Hát ez kész.NAgyon vallásos ezek szerint.Volt már szex köztetek?

Hányingerem van az ilyentől már ne haragudj.Nekem is van egy ilyen ismerősöm, Isten és Jézus krisztus áll mindenek előtt, az lesz amit ők mondanak, házasság előtt semmi szex.Beteg emberek.

2010. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd ott a büdös francba.
2010. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
89%
Basszus, ne hisztizz már. Azt a pár napot kibírod. Ha meg nem bírod elviselni, akkor ne járj vele.
2010. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne ilyenkor jobban szeretni egymást? Más napokon kevésbé szereted? Mert ha igen, és ezt ki is mutatod, akkor megértem őt.
2010. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg tartsd tiszteletben, ha szereted. Elvégre is az elveivel együtt szereted, igaz?

Amúgy meg a szeretet nem feltétlenül a szexben nyilvánul meg. :) És amúgy is, nem fontosabb, hogy a szürke hétköznapokon törődjön veled?

2010. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
28%
nem nőtt még fel, a másik, hogy igencsak tolakodó, ha így simán közönségesen kijelenti. Szerintem.
2010. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
65%
Ahány ház, annyi lakás. Tartsd tiszteletben. Valóban furcsa, de ha amúgy rendben van, akkor tarsd tiszteletben.
2010. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!