Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok és kezdek...

13 éves vagyok és kezdek árszokni a cigire. MI BAJOM LESZ?

Figyelt kérdés

1 Hete egy nap elszívtam 2 szál cigit és utána még 2 napig 1-1-et. Aztán 3 napig semmi. Tegnap elszívtam 3 szálat ma meg 1-et. Lehet hogy rászokok a cigire. Mi bajom lesz ha elkezdek cigizni?

Léccives ne osszatok le mert most nagyon negativ az életem és nincs mas ami megnyugtat..



2014. ápr. 27. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
semmi bajod nem lesz tőle. max egy kis tüdőrák.
2014. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Ne foglalkozz semmivel!

Csak nyugodtan! Max nem éled meg a nyugdíjt!

Látom sok pénzed van, amit kidobsz. Inni nem akarsz? Discóba jársz ugye?

2014. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

13 évesen ugyan mi a p.icsa bajod van, ami olyan nagy, hogy csak a k..rva cigi nyugtat le?

De végülis, ha már a természet nem szelektál, szívességet teszel a világnak ha gyorsan kinyírod magadat..

2014. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

lehet én vagyok a csóró, de az a rengeteg pénz!!! amit kidobsz a kukába. Büdös lesz a szád.Én nem smárolnék veled, semmi kedvem nem lenne kinyalni a hamutartót.

A ciginek egy titka van: nem szabad rászokni

2014. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jajj de sok problémád lehet hogy nyugtatásként cigizned kell. Milyen világban élünk????
2014. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 x) ***** válasza:

Én sem támogatom, hogy egy 13 éves gyerek cigizzen, de 13 évesen is bőven lehet annyi problémája valakinek, hogy rászokjon. Tudom, mert átéltem. Persze, a cigi nem megoldás, de egy 13 éves gyerek egyszerűen nem tud megoldani rajta kívül álló problémákat, amikről esetleg nem is ő tehet. Gondolok itt családi problémákra, válófélben lévő szülőkre, halálesetre stb.

Az, hogy mi bajod lehet, igazából rengeteg mindentől függ. Ez inkább a génekkel kapcsolatos. Van akinél fél év dohányzástól kialakul bármilyen tüdőbetegség, mások meg szívják 30 évig és semmi bajuk. De ettől függetlenül még most hagyd abba, mert később csak nehezebb lesz, hidd el nekem. Tudom, hogy mondani könnyű, de ennél többet nem igazán tehetek. Mellesleg egy 13 éves embernek azért már illene tudnia, hogy milyen melléghatásokkal jár ez, főleg ha ő is cigizik.

2014. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy ha ennyi idősen függő leszel később csak nagyon nehezen fogsz tudni leszokni.
2014. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
én is 13 évesen szoktam rá, 26 éves koromra már 10db mûfog volt a számban, nem tudtam lefutni 20métert, savas refuxom volt, majd mikor gégerákot diagnosztizáltak leszoktam.
2014. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Apám is 13 évesen kezdte, semmi baja sincs érdekes. Ettől függetlenül ráérsz 17 körül rászokni.
2014. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A cigi körüli felhajtás fele, hogy ilyen ártalmas, meg olyan ártalmas kamu. De attól függetlenül, szerintem ne szokj rá, mert visszataszító és sok pénzbe is kerül, idősebb korodra meg nehéz leszokni. Ne próbálj egyik napról a másikra leszokni, csak fokozatosan...
2014. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!