Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigarettahüvely hasonlí...

Melyik cigarettahüvely hasonlít legjobban (filter-szűrő hosszúságra gondolok) a gyári Pall Mall cigikére?

Figyelt kérdés
Hoztak végre a dohányboltba narancssárga Pall Mall dohányt. Vettem hozzá Pall Mall cigarettahüvelyt is. Az íz tökéletesen egyezik - ennek örülünk. Viszont a hüvelyben a filter borzasztó rövid max. 1 cm kb. Milyen hüvelyt vegyek, ami aktív szenes, de ugyanúgy néz ki, mint a gyári: 1. réteg fehér gyűrt papírszerű, 2. réteg az aktív szén, 3. réteg megint gyűrt papírszerű (ez szokott a csík alá érni) remélem értitek.
2014. ápr. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

a tölteni való cigik hüvelye hiába aktívszenes akkor sem olyan nagy a szűrője mint a gyárilag töltött cigiébe. Még a marlboro hüvely se akkora mint a gyárilag betöltött cigiké. amúgy a kék szofi, a marlboro és a kék pall mall hüvelyt érdemes kipróbálni ha töltöd, metolosból a matrix is jó.

remélem segítettem valamit

2014. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Pall Mall cigihüvelyt vettem, de az nagyon rövid. A cigiboltban ajánlott az eladó egy ZEN márkájút - ennek hosszú a filtere (minimum 2,5x akkora mint a Pall Mall-é)csak nincs benne szénszűrő. Még nem próbáltam ki, de nagyon bízom benne, hogy beválik. Eddig ezért nem szerettem tölteni, mert mindegyiknek rövid a filtere.
2014. ápr. 30. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen én is ugyanígy vagyok. Kipróbáltam minden féle cigi hüvelyt és mindnek rövid a szűrője.

Azt találtam ki, hogy veszek Mentolos Primus hüvelyt és mellé Aktív szenes (200 db-os Primus vagy Marlboro) hüvelyt. Érdemes Primust venni, mert hosszabb szénszűrős és csak 400 ft. Míg a Marbi 550- és apró szénszűrős.


Ebből levágom a szürő szenes részét ollóval és beleteszem a cigitöltő végébe. Így töltéskor a plusz szűrő a helyére kerül.

Így nem kaparja a torkot, nem köhögtet és az íze is kellemesebb. Jobban hasonlít a bolti dobozos cigik ízére.

Majd csinálok erről egy videót és felteszem a Youtubera.


(De én sem értem miért nem egyezik meg a szűrő hossza a dobozos cigarettákéval.)

2014. szept. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És még a dohányok sem egyeznek ízre a gyárilag megtöltött cigivel hiába márkás. Lehet Marbi, Pall Mall, Camel, Multifilter, akkor sem ugyanolyan íze van mint a gyárinak. Arról nem is beszélve, hogy a tölthető dohányok tele vannak nagy darab "agancsokkal" is, ami nem oda illik.
2014. szept. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én arra volnék kíváncsi hogy a kék pall mall dohányt mibe töltsem, hogy ne fulladjak meg.Próbáltam a barna sopianae után kék bondba de még narancs pall mall-ba is mind nagyon erős lett, és kaparó.Én kék bond dohányt szoktam barna sopianae hüvelybe tölteni amúgy.
2014. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arany marbi kék multi hüvelyek gyengék azokat próbáld akkor utolsó
2014. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gatinho válasza:
Most jelent meg a Benson&Hedges-nek egy hosszú filteres cigarettahüvelye. Olyan ahogy leírtad: szűrő, majd aktív szén, majd megint szűrő. A gond vele, hogy a normál töltő nem jó hozzá, mert töltésnél lecsípi a hüvely végét. A Mascotte-nak van egy flex-size töltője, azzal tökéletesen lehet tölteni a hosszú szűrős hüvelyt, viszont elég húzós az ára, kb. 3500,- ft.
2015. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!