Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Djarum Black nagyon egészségte...

Djarum Black nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Hello nem vagyok nagy dohányos soha nem is voltam. Mindig nagyon gyenge cigit szoktam szívni. Csak társaságban vagy bulikba szoktam cigizni . Nem rég haveromnak volt Djarum Black megkóstoltam, és ah nagyon finom . De amikor megnéztem, hogy milyen erős azokhoz képest amiket eddig szívtam nem kicsit meglepődtem . Nem szédültem nem kaparta a torkom semmi . És most ara gondoltam hogy majd vennék és meglátom . De szeretnék azért vigyázni az egészségemre ezért is csak ritkán szoktam cigizni és akkor is csak gyengét. Nagyon egészségtelen? Mert félek, hogy annyira erős és nem szeretném szétcseszni ilyennel a tüdőm. Szóval szerintetek maradjak a szokásos gyenge ciginél vagy annyira nem egészségtelen a Djarum? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 29. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A "gyenge" cigi is pont olyan káros, mint mások.

Ha az egészségedre akarsz vigyázni, egyik fajtát sem kell szívni, még ritka alkalmakkor sem.

2014. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom egyik se jobb mindegyik káros , de nem mindegy hogy mennyire káros ! :)
2014. ápr. 29. 15:38
 3/5 x) ***** válasza:
100%
Minden cigi káros valamilyen szinten, igazából az erőssége is csak nagyon minimálisan befolyásolja, hogy mennyire. Viszont a Djarum kb duplája egy normál doboz cigi árának. Ettől függetlenül ha tetszik és nem gyakran szívod (vagy megengedheted magadnak) akkor szerintem egy-egy buliban elmegy.
2014. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Papír a Djarumon is van, abban van a legtöbb káros anyag szóval...
2014. ápr. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat is olvastam, hogy 30 körüli kátrány van benne, csak 10 van ráírva, mert az a legális maximum. Amúgy ízre harmat gyenge a szegfűszeg miatt.
2014. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!