Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális szülői magatartás?

Figyelt kérdés

A haverom lebukott a szülei előtt hogy dohányzik, az apja azt mondta neki: "ezért még számolunk!" majd a nap végén oda hívta, és adott neki 3 doboz cigit.


Nem akartam ezt elhinni, de tényleg így volt!

Az apja is cigizik, és

16 éves a srác!



2014. máj. 16. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, lebeszélni úgyse tudná, ha tiltaná azzal nem segítene.. ugyanúgy bagózna tovább.


Legfeljebb elmondhatná faterja hogy 1: sokba kerül, 2: meg tönkrebassza a tüdejét.. monjduk azért hogy ad neki 3 doboz cigit.. az komoly :D

2014. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy mi a normális szülői magatartás, csak azt, hogy az én fiam is 16. Tudom hogy cigizik. Durván sose akartam lebeszélni, vagy tiltani, mert annál rosszabb. Sajnos én is 16 voltam amikor rászoktam, így nem tudtam mást tenni, mint elfogadtam.

Megmondtam neki, hogy én cigit nem veszek, ezzel nem támogatom ezt a marhaságot, viszont este egy szál cigit elszívhat velem.


Az lehet, hogy egy-két szálat kap a suliba haveroktól, de talán ha nem tolok oda egy dobozzal egy ideig még elég lesz a kevés is.

Sokkal többre értékelte ezt a gesztust, mint bármi mást az életbe.


Persze lehet mondani, hogy felelőtlenség, meg hülyeség egy gyereknek cigit adni, de nem állhatok a sarkába 24 órába, hogy megakadályozzam.

Talán így sikerül normális keretek közt tartani.

2014. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
valami olyasmi story volt nemrég hogy 12 éves gyerek lebukott a szülei előtt hogy cigizett majd nemtudom menyi cigit elszivattak vele büntetésként aztán belehalt nikotin mérgezésbe
2014. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Juj, hát vele nem szivattak el, de együtt cigizik már a család!
2014. máj. 16. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hármas Úristen. .ez durva.. és ezt amúgy hol olvastad?
2014. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam már ilyet, hogy hányásig szívatták a gyerekkel a cigit. Azonkívül, hogy akkor nagyon rosszul lett, nem történt semmi.

Azóta is szívja. Ő legalább túlélte.

2014. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom már most nem találom a cikket de az USA-ban volt jaj igen hányt is és akkor is szivatták vele mondjuk szerintem bolond volt a család
2014. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha tiltja az sem jobb, bár három doboz azért durva!
2014. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fateromat is így akarta megszívatni a nagymuter. Röhögve elszívott egymás után 1,5-2 dobozt :D
2014. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!