Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigarettát ajánlotok...

Milyen cigarettát ajánlotok kezdőnek?

Figyelt kérdés
Semmiképp sem akarok erőset, ha tudtok valamilyen ízesítettet ajánlani, az jó lenne...nem tervezem, hogy rászokok, mint mindenki más, csak kiváncsi vagyok egy jóra..már szívtam egyszer.
2014. máj. 18. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rászokni, akkor miért érdekel? Az én barátaim is ezt mondják. Minden nap kezdőként elszívnak vagy 3szál cigit, és hajtogatják, hogy nem szoknak rá... Borzalom! Nem ajánlok semmit, szívjál levegőt! Ha meg füsthiányod van, akkor gyújtsd be a kályhát, úgyis hideg van.
2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából full mindegy mivel kezdesz. Ha van önkontrollod, akkor mindegy mit szívsz. Én 0,8assal kezdtem, camellel. Más az első cigarettájától néha kiütődik, én nem éreztem semmit. Szóval ne foglalkozz vele, hogy erős-e vagy nem erős, igazából tök mindegy. Ha már cigizel, akkor cigizz normális cigit. Amúgy először én is úgy voltam vele, hogy jó ok, hetente csak egy szál, aztán hetente 3 lett, aztán naponta 3, aztán már naponta 10, de vannak napok amikor egyáltalán nem cigizem, s sikeresen megállom. De egyébként ha ragaszkodsz az ízesítetthez, akkor vegyél marlboro beyond goldot. Az ilyen közepes erős 0,6 asszem vagy 0,5ös és nagyon intenzív mentolos íze van. Én pall mall sötétzöld mentolosat is szoktam szívni, de i guess, az neked túl erős lenne a 0,7es nikotintartalommal.
2014. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha gyenget akarsz,akkor feher,vagy szurke cigik

En arany Marlboroval kezdtem,es semmi bajom nem volt utana,tehat szerintem nyugodtan kezdhetsz egy kekkel is.

2014. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy igazán jó cigit akarsz szívni, akkor őszintén, egy jó erőset ajánlanék, pl. piros Lucky, sárga Camel, barna Szofi, fekete Dunhill, első cigikből a light sem fog gyengébbnek érződni, de az ízük az erősnek sztem sokkal jobb. Ha mégis maradnál a gyengénél, ezen márkák kékeit ajánlom. Ízesítettből mentolos közül ahogy írták a pattintós arany Marlboro vagy patt. fekete Dunhill (jóval gyengébb, mint a nem pattintós). Amit még nézz meg az a Djarum termékei: van szegfűszeges (Black, Special), vaníliás (Vanilla), cseresznyés (Cherry). Hiába magasak az érzékei (10/1,0/10), simábban megy le, mint egy átlagos piros cigi, és egész finomak, de az áruk elég magas (2eFt/doboz).
2014. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem Kék Camelem van és bejön.:) 970 asszem és szerintem egyáltalán nem olyan erős.
2014. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyengét.
2014. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezust Marlboro
2014. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!