Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbált szívhattam? Vagy...

Herbált szívhattam? Vagy valami más lehetett?

Figyelt kérdés

Haverommal szívtam herbalt, legalabbis azt mondta hogy az volt.. De nemvagyok biztos benne. 6 slukkot szívtam bele a cigibe, és 10 perc múlva elkezdett zsibbadni a lábam, aztán az agyam is elkezdett zsibbadni, káprázott a szemem, úgy láttam a világot mintha a minecraftban lennék. Sípolt a fülem, és nagyon rosszul voltam. lüktetett a torkomban a szívem, és úgy éreztem hogy végig áramlott ez a testemben. Amikor ment a zene akkor ritmusra lüktetett erősen a lábam, és amikor becsuktam a szemem akkor flesseltem a zenére. Azután egésznap fájt a fejem.

Mi lehetett ez?



2014. júl. 1. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, még kb decemberben. Én 1500ért vettem, akkor új dealertől(azóta nem is veszek tőle). 1500 volt, elvileg 1g, de többnek tűnt, és nem volt az a jellegzetes kender szaga. Gondoltam otthon letesztelem 0.1g-t(!) betekertem egy cigibe és ugyan ezeket a hatásokat tapasztaltam, sőt még a szavak összekeveredtek a fejemben, nem tudtam a szavak jelentését, teljesen összezavarodtam, beparáztam. Másnap alig fogott az agyam nagyon Tompa voltam még egy 2-3 napig. Borzasztó volt. Egy szakértő ismerősöm azt mondta, hogy patkánymérget kicsit módosítanak kémiailag és rápermetezik valami random növénydarabkára. Az egyik ismerősöm egy 0.3as cigiből szívott egy keveset ugyanebből és elájult, kórházba került. Ha adhatok egy tanácsot: szívj rendes füvet ha már muszáj szívnod. Kr.e. 8000 óta ismerik az emberek a hatásait és nagy baja senkinek nem lett tőle. Lehet drágább de legalàbb nem patkànyméreg meg midenféle kotyvalékok. A bio ebben az esetben pont az ellenkezője a jelentésének

Üdv

2014. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez csak egy gyengébb herbi lehetett, ha nem vagy elég eddzett ne told.
2014. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!