Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves vagyok, dohányoztam,...

15 éves vagyok, dohányoztam, emellett sportolok, és folyamatosan éreztem hogy egyre gyengébb a tüdőm, egyre hamarabb kifáradok. Most elhatároztam, hogy leszokok. Lehet majd a tüdőm a régi?

Figyelt kérdés
eljutottam arra a szintre hogy a kettő együtt már nem mehet tovább és elhatároztam hogy leszokok. idővel ki fog tisztulni a tüdőm? lehet majd olyan mint régebben vagy így marad?
2008. aug. 1. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen - 90%-ig helyrejöhet. 1 év múlva már a fele szenny kimegy, és 15 év múlva meglesz a 90% is.
2008. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyébként attól is függ, hogy mennyi ideig dohányoztál. Lassú folyamat míg az összes szenny kitisztul a tüdődből. Én ajánlom a jógázást. Nézz utána én is szoktam (bár nem dohányzom), de a közérzetem ettől mindig jó. És a légzést is segíti. De egy rövid idő múlva érzed, hogy nagyon picit javulni fog a tüdőd. Aztán majd később teljesen kitisztul. De ne hogy újra cigihez merj nyúlni! :P

Wanda

2008. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
ha mellette tényleg rendszeresen sportolsz akkor szerintem hamarabb kitisztul a tüdőd
2008. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat már kajak érzem h tisztább
2008. szept. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!