Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenhonnan kinéznek, kiközös...

Mindenhonnan kinéznek, kiközösítenek, eltanácsolnak, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Már nagyon el vagyok keseredve, az egész életem egy csődtömeg, mindenütt ideáig, iskoláktól elkezdve az összes helyen csak egy megtűrt személy voltam, mindenhonnan eltanácsoltak, az osztálytársaim kiközösítettek, rosszabb esetben gúnyolódtak, vertek, "jobb" esetben levegőnek néztek, miért van ez? Tudtommal nincs semmi velem született betegségem, de akkor mi lehet ennek a csődsorozatnak az oka?

Párkapcsolatom sem volt még soha a fentebb említett okokból kifolyólag!

22/F



2013. máj. 14. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg szegény vagy
2013. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez megszokott... az emberek ilyenek... ha nyernél a lottón má mingyjá lenne millió nőd és barátod, de ilyen barátokra ne vágyj!

Itt, a neten, igaz barátokat tudsz találni.

Én szívesen barátkoznék veled.

2013. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez van !

Sok emberrel megesik ez...

nem lehet tenni ez ellen semmit sem,

évek óta próbálom megváltoztatni ezt,semmi eredmény,már belefáradtam.

NINCS EGYÁLTALÁN SEMMI MEGOLDÁS.

2013. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen vagy? Vallásos vagy? Próbálkoztál már vallásos közösségekkel? Próbáld meg! Valahol Neked is van helyed. Találd meg!!
2013. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!