Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eljön valaha az az idő amikor...

Eljön valaha az az idő amikor a nem dohányosok elmennek ebből a kategóriából?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem jön el, más témákban is ott vannak a laikusok, szkeptikusok, stb.
2014. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, hogy úgy viselkednek, mintha hősök lennének, és az életük céljuk az, hogy a neten keresztül megváltsák a dohányzókat. Most őszintén, valaki is letette a cigit, mert a gyakorikérdéseken azt mondták? Kötve hiszem...
2014. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A laikusokkal, és a szkeptikusokkal nincs gond, mert többségük csak szemet akar felnyitni, és érdekes. De itt konkrét dologról van szó ami volt/van/lesz. Szóval nem értem, miért érdemes beleszólni más emberek kényelmébe, szokásába? Bár egészségükre...
2014. aug. 8. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem dohányos vagyok és azért nézegetem néha mert érdekel :D

Mármint az hogy hogyan gondolnak rá az emberek. Semmi sértést meg semmi bántást nem szeretnék ezzel közölni csak szerintem ez leírja hogy mit nem értek, szerintem többen nem értik, hogy hogyan gondolnak a cigire a cigizők. Mert nem levegő, étel, nem folyadék, tehát alapszinten nem létszükséglet.

Olyan mintha rászoknék a literes colára és mindig bemennék a boltba venni colákat, és minden nap meginnék egyet. Szeretem a colát csak nem tudom elképzelni hogy annyit költsek rá csak azért mert finom. Mert ugye tudnék vizet is inni.

Ha ráér valaki leírhatná. :)

2014. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves előző, ne keresd értelmét a dohányzásnak, az embernek vagy kényelmi szempontból fontos, vagy mert függő. Ez szerintem teljesen magánügy, még ha a nem dohányos válaszolók jót is akarnak a figyelmeztetésekkel, de ezekkel a dohányosok is tisztában vannak. Szóval ilyen téren felesleges az erőlködés. :)
2014. aug. 9. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
A tudálékos, egészségnáci, antinikotinista fajböszmékkel van a gond, nem a normális nemdohányzókkal :D A fentebb említett állatfaj sose fog eltakarodni innen.
2014. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt kitárgyaltuk, mentem cigizni :DD
2014. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D
2014. aug. 11. 17:22
 9/9 anonim válasza:
Emlékszek, nekünk a suliban is anno olyanok tartottak előadást a dohányzásról, meg a leszokásról, akik elmondásuk szerint soha nem dohányoztak. Nekem tök hiteltelennek tűnt az egész.
2014. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!