Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogy vagytok ezzel?

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem cigizni akkor camelt meg marlboro goldot szivtam. Azt hittem anno, hogy a gold milyen fasza meg huuu de jo cigi, de aztan rakattantam a kek pall mallra es az teljesen mas volt. Utana elszivtam megint egy arany marlbit es rajottem, hogy a kek pall mall sokkal jobb legalabbis nekem. Mostanaban kek szazas szofit szivok, mert az is nagyon bejon, de olyan szinten oltogatnak az ismeroseim, hogy az nem igaz :ddd annyira nem erdekel mit gondolnak, de sok ismerosom azert cigizik, hogy menozzon vele instan. Csak en latom igy hogy a dunhill, lucky, marlboro stb tulertekelt agyonsztarolt cigarettak, s hogy a magyar szofi van olyan jo, mint ezek?

Ezenkivul neha kek davidoffot szivok, vagy dupla pattintos marlbit. Regen american spiritet szivtam, s most raallok a sodrasra es a toltesre.

Visszaterve a kerdesemre, nektek mi a velemenyetek ezekrol a cigikrol, s szerintetek van igazsag abban amit mondtam? Antidohanyosok kimeljenek.

17L



2014. aug. 25. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki szívja azt, ami ízlik neki. Nekem mondjuk a piros Lucky mellett a Symphonia a kedvencem, azt is sokan leszólják, nekem ez jön be, kész.
2014. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja. Nekem is mondjk. De azt szivom amit akarok nem ?:";)
2014. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tulajdonképpen a cigarettázásnak nincs köze a menőzéshez. Aki erre használja az buta. Miért kellene egy káros dologgal menőzni ? Ez menő ? A cigiben az a "pláne" hogy sokféle van szinte mindenki megtalálja a saját szájízének megfelelőt. Én a kék pm-t nem igazán szeretem de ha nincs más elszívom azt is. A marlbi nagyon sokat romlott az utóbbi években. A törvények miatt nem kell annyit költsenek a marketingre és a reklámra de mégis egyre drágul (horribilis ütemben) a cigarettájuk. A régi arany marlbi sokkal jobb volt mint a mostani. Néha száraz és kapar. A szofi tök jó és néha veszek is egyet egyet de nekem a Multi pl sokkal jobban bejön. A dunhill és a lucky az középkategóriás mostmár... régen nem ilyen volt ezek kb ilyen elit cigik voltak. mikor a Viceroy 500 volt akkor a dönci és a marlbi az 800. Régen a Camel volt a kedvencem és azt hiszem hogy máig is egy szinten az első helyen áll nálam a Multival. De sajnos a camelen is sokat rontottak.

Jelenleg koleszos vagyok szóval piros Goldengate-en élek. Nem szeretek mást venni mert ebből 40 gramm elég egy hétre (bár néha nem) és így egészen jól kijövök anyagilag. Ha lenne pénzem akkor tuti hogy Multit szívnék nap mint nap. De így marad a GG. Annyira nem rossz de a 20-30 csomag után már elég snassz.

20/F

2014. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
évek óta a sopianae a menő nálam. Világoskéket szívok meg néha veszek barnát a retro kedvéért szerintem bármelyik oda vissza veri a marlboro, camel dunhill stb. istenített márkákat fel van kapva mert azt szívják a 14 évesek akik nagyok akarnak lenni
2020. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!