Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az lehetséges, hogy allergiás...

Az lehetséges, hogy allergiás vagyok a fűre?

Figyelt kérdés
Elszívtam egy cigit, de csak befulladtam tőle, semmit nem éreztem, amit olvasni lehet róla ( jó kedv, éhség érzet stb.). Gondoltam biztos rossz kedvem volt azért. Elszívtam még egyet, (rá 2 napra), de semmi nem történt, csak éhes lettem, viszont azóta ( multhét szerda) folyamatosan fulladok.. Szinte aludni sem bírok, megállás nélkül köhögök, viszket a torkom. Szerintetek? (nem, nem egy unatkozó 15 éves vagyok, attól csöppet idősebb :))

2014. szept. 15. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem dohányzol, ezért köhögsz. Ugye a füves cigibe nem szoktak szűrőt se rakni, ezért még jobban irritálja torkot, meg a tüdőt a füst.
2014. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan rendes fű volt?
2014. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha. még régebben egy haveromnál éreztem az illatát, és ennek ugyanolyan jellegzetes volt, szerintem tök ugyanaz.
2014. szept. 15. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
üdv! emberfüggő! havernek anno évekkel ezelőtt csináltam egy bitangos cigit és vele együtt szívtam el! ő semmit nem érzett, én meg halál kész voltam! azt se tudtam milyen állat vagyok, csak röhögtem... második alkalommal megint bepróbáltunk egy ilyen menetet! na akkor megérezte és hányt tisztességgel, én meg kiröhögtem habár tudtam h nem illik... na dehát, ez van xD amm, már letettem és a helyedben rá se kezdenék xD
2014. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!