Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mindenképpen...

Szerintetek mindenképpen elmebeteg ember az, aki néha magában nevet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm néha magában nevet, és azt terjesztik róla, hogy biztosan elmebeteg, de nekem normálisnak (csak kicsit furának) tűnik.
2011. ápr. 15. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam magamban nevetni,ha eszembe jut vmi hülyeség,vagy egy vicces dolog.Ettől még nem elmebeteg senki,én se vagyok az,legalábbis remélem:))


Mondjuk buszon ülve tényleg elég gáz,de nem igazán érdekel,én ott is mosolygok egyet,ha jól esik.

2011. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy eszébe jut valami vicces, vagy szimplán meglát valami vicceset, amit nem akar más orrára kötni. Tehát szerintem nem feltétlenül elmebeteg
2011. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen nevetés az...ha csak nevet egy "általánosat", mosolyog az nem baj, sőt.

De ha esetleg furcsán hahotázik, akkor lehet, hogy van valami baja, de elsőre nem nevezném elmebetegnek. Max. tikkesnek.

2011. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam buszon utcán megállóban meg suliban is.

Ált. az unalom és a síri csend hozza ki belőlem.

Emlékezetes számomra a ballagásomon lévő hímnusz alatti vigyáz állás volt. Amikor mindenki megvolt merevedbe én meg kuncogtam.


Engem aztán nem izgat senki bármikor nevetek ha kell ha próbálom visszafojtani akk még rosszabb mert kuncogós hangom lesz:D

18/F

2011. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kollégái állítják róla emiatt, hogy elmebeteg, de csak a háta mögött, nekem pedig nem tűnik annak. Azt sem értem hogy ha beteg, akkor miért nem küldik orvoshoz.
2011. ápr. 15. 19:10
 6/8 habibi ***** válasza:
100%
én is szoktam nevetni magamnak csak úgy. a legcikisebb akkor volt, amikor az egyetem hivatalos diákja lettem,és az első sorban, vigyázz állásban álltam. Előttem haladtak el a fejesek és egy olyan számra vonultak be, amin a szalagavatómon nagyon laza táncot nyomtunk, és elképzeltem, h. a dékán, meg a többi elkezdi a táncot abban a hosszú ruhájukban. Én szakadtam, de volt annyi önerőm, h. hátrafordultam röhögni. de arról gondolom nem kell beszámolóznom, hogy mindig a legnagyobb csöndeb jutnak eszembe a legviccesebb sztorik.
2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg vicces lehetett volna. :) Amúgy meg a kollégák diagnosztizálták is őt tudathasadással (na ezen már én is nevettem magamban egy jót).
2011. ápr. 15. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:

19:15:

Hát ezen nagyon jót nevettem:))

Nekem is eszembe jutott egy ciki sztori:amikor a kommunizmus áldozatairól kellett megemlékezni a suliban,a műsort még végig is hallgattam,aztán az 1 perces néma csend közepette eszembe jutott vmi hülyeség,és elkezdtem nevetni,a fél iskola meg engem nézett,hogy én mit röhögök.Egyszerűen képtelen voltam visszafogni a nevetésem.....na azt nem kívánom senkinek se!:D

2011. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!