Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás mindenképpen összefüg...

Leszokás mindenképpen összefügg a hízással?

Figyelt kérdés

Uj életet szeretnék kezdeni, üdítőt dohányzást abbahagyni elkezdeni sportolni fogyni kicsit (nem vok nagyon kövér, de van rajtam kb egy 10es) konditerem ilyenek..Mindenki azt mondja ohhh ezt csak külön külön lehet a leszokástól ugysem tudsz majd fogyni..Ez mennyire igaz? Előre is köszi

17/F


2011. szept. 29. 15:47
 1/3 anonim válasza:

sok mindentől függ.

a dohányosoknak két fajtája van, a nikotinista és a habitusdohányos.

ha nikotinista vagy akkor abbahagyás után figyelj hogy ne növeld a kajaadagod, mert a nikotin étvágycsökkentő.

ha habitusdohányos akkor meg ne szokj rá a nasira, mert sokan a dohányzás cselekvését nasizással helyettesítik.

2011. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
annyira nem törvényszerű, hogy ez is kizárólag a hajlamtól függ, én egyetlen grammot sem híztam 15 év cigizés után, mikor letettem, pedig kajával kompenzáltam.
2011. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon emberfüggő. Figyelj arra, hogy ha kicsit éhesebb is leszel ebben az időszakban, ne növeld a bevitt kajádat, ekkor előfordulhat hogy kicsit még megy rád sajnos, főleg ha könnyebben hízó típus vagy. Én 5 év dohányzás után úgy döntöttem, hogy leállok vele. Énsem vagyok egy vékony ember, bőven van rajtam plusz, bár ez inkább nálunk családi vonás. Én is sokszor enni akartam cigi helyett, sokszor nem bírtam, és ettem, vagy csak valami nassolni valót. Féltem, hogy több jön rám, de egyáltalán nem lett rajtam még több, szóval nincsen kőbe vésve, hogy ennek így kell lennie!

31/F

2011. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!