Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A filmekbe a színészek akik...

A filmekbe a színészek akik valójában nem dohányoznak de éppen a filmnek egy részében kell nekik, akkor elszívnak 1 igazi cigit vagy mit szívnak akkor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Fú, de jó, hogy feltetted ezt a kérdést, már én is mióta meg akartam kérdezni! :D Mindig is tudni akartam, hogy pl. Peter Frank Columbo szerepe miatt szokott-e rá a szivarra, vagy mi van az olyan színészekkel, akik a képernyőn valóságos láncdohányosok, hogyan szoknak utána le róla... (Bocs, hogy nem adtam választ, de valaki biztosan fog, és baromi kíváncsi vagyok rá!)
2014. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jól tudom az a színész aki a való életében nem dohányzik, az a filmben egy fajta /úgynevezett műcigit szív (3-4 slukk erejéig.) Ez a fajta cigi nem tartalmazza azt a 40 ezerféle rákkeltő anyagot, sem nikotint. Ami a függőséghez vezet. De vásárolni is lehet ilyen ehhez hasonló terméket, annyi hogy ezek a dohány"levelek szinte alig tartalmazzák a nikotint, aki erős dohányos azt pl: nem elégítené ki a cigi" elszívása. Nem hat úgy a receptorokra.
2014. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!