Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Beszívva olyan érzés, mint...

Beszívva olyan érzés, mint berúgva?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem.Másabb.Beszívva az ember nem aggresszív, pl., nem hangoskodik, csak le van ülve, ellustul, nevet, meg szomjas és éhes, de kibas*zottul.Ja, meg nincs másnaposság utána.
2014. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
ahogy az első is írta, az van. a kettő totál más
2014. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
hát ez attól függ h mit szívsz meg h mennyire birod.Én azt se tudtam hol vagyok és be is pánikoltam meg nem ismertem meg saját magamat se.Szal ez ember függő.Valaki bírja valaki nem.De akik körülöttem voltak ők bírták és elvoltak azzal h vigyázzanak rám nevetve :)
2014. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

ha marihuánáról beszélünk akkor...

első baromságot ír... pontosan emiatt a téveszme miatt kerül sok kezdő füves a zárt osztályra pillanatok alatt.


A marihuána egy pszichoaktív drog, mint ilyen, az érzelmi állapotodat fokozza, amennyiben önfeledt vagy, jó társaságban, minden happy, akkor jön a tipikus filmekben látott mindenen röhögsz efektus, hülyeségekről filozofálsz, főleg: élet, halál, világegyetem, energiák, természet...

Ha be vagy fordulva, depis vagy, akkor beszívva totálisan magadba fogsz fordulni, még talán sírni is fogsz, az egész világot rossz szemmel fogod látni.

Viszont ha szorongás van benned, ez a legveszélyesebb, akkor a szorongást is fokozhatja, brutális pánikroham szintre, amikor totálisan bebeszéled magadnak, hogy pl szívrohamod van, és mentőt hívsz magadra... ők persze levágják a szitut, és ha olyan állapotban vagy, egyenes az utad az idegosztályra...


valamint, amennyiben hajlamod van rá előhozhat skizofréniát, pánikbetegséget, deperszonalizációt(mint nálam) azt, hogy mire van esetlegesen hajlamod, pedig csak utólag fogod megtudni...

2014. okt. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Minek így túlkomplikálni?:D egyszerűen csak élvezni kell és nem sírni mint ahogy te is írtad. Valakinek ez megy valakinek nem.
2014. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
pontosan emiatt ér sok kezdõ user keze pillanatok alatt a bilibe, mert nem ismerik a hatásmechanizmust, és szar hangulattal is ssívnak, mert egyszerûen csak "élvezni"kell... aztán ha épp nem egy élvezetes utat kapsz Sensimiliától akkor meg kétségbe esel.
2014. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"hülyeségekről filozofálsz, főleg: élet, halál, világegyetem, energiák, természet... "

Lol. Miért te miről szoktál filozofálni? Túl sérült voltál ahhoz, hogy tanulj a füvezésből, sajnálom.

2014. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
miért te mit tanultál a füvezésből?
2014. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csomó mindent. Nyilván van hátulütője is a dolognak, nem azt mondom, tényleg nem jó túlzásba vinni stb. De kreatívabbá, elfogadóbbá, bizonyos szempontból tisztábban gondolkodóvá teheti az embert. Számos drog van, amit lehet önismereti segédeszközként is használni. Akár hiszed, akár nem, nekem segített pl a fű is. És már fél éve nem szívtam, szóval nem mint egy "függő állat" mondom mindezt.
2014. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
és ehhez nem hülyeségekről kell filozofálnod?
2014. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!