Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam anyanak hogy cigizek?

Elmondjam anyanak hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Anya tudta hogy nyar elott cigiztem de nem rendszeresen. Nyaron nem szivtam el egy szalat sem. De amiota elkezdodott a suli igen. Nem rendszeresen napi 1-2szal vagy meg annyi sem. Nem vagyok fuggo. Itthon sok a problema es amiatt is mert a cigi megnyugtat. Anyaval mindent megbeszelunk es aggaszt hogy ezt nem tudom elmondani. Mindig azt mondja hogy erettebben viselkedek mint ahany eves vagyok.(15). Elmondanam mit tenne? Gondolom nem fogja azt mondani hogy jo cigizz, de ha megver, vagy megbuntet se er elvele semmit!:( Mit tegyek? Ertelmes valaszokat varok nem olyat hogy szokj le a cigirol!

15/l



2014. nov. 3. 04:18
 1/5 anonim válasza:

Mindenképp mondd el neki, segíthet letenni (bár nem ismerem, lehet hirtelen begurul és dirr durr csitcsatt, dehát az ütéseket bírni kell :D), úgyis lefogsz bukni és ha majd akkor megtudja, h már 1-2 éve szívod akkor hujuj :D.


<irgumburgum>

Egyébként meg bocs, h ezt mondom annak ellenére, h nem kérsz ilyen válaszokat, de szokj le.. :D Addig érdemes, míg azt mondod, hogy nem vagy függő, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy nem bírsz meglenni nélküle és csak a tinik körében menő ez, tökre nem éri meg... Mindenki gimiben szokik rá és valaki még 40-50 évesen is szívja.


Ha téged megnyugtat.... Én mikor a te korodban ideges voltam elmentem edzeni. Komolyan, ha ideges vagy csinálj pár felülést vagy lépj le futni :D Mivel megnyugtat meg fogod szeretni a mozgást is és duplán nyersz, mintha cigiznél, mert az még szar is és valószínűleg a fiúk harmadát ki is húzhatod, mert egy cigissel smárolni úgy, h te nem cigizel... nekem mindig megmozgatja a hányóingeremet... :D

</irgumburgum>


Végszó: vagy leszoksz sunyiban; vagy elmondod most -> kis bünti, kis verés; vagy nem mondod el, nem szoksz le és lebuksz később (mert le fogsz, nem ez lesz a tökéletes bűntény, büdös is leszel mikorra rászoktál, érezni fogják rajtad :D) -> nagyobb bünti, nagyobb verés


glhf

21/f

2014. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy mondd el vagy hagyd abba, most még könnyű, később ha kialakul a függőség már nehezebb lesz.
2014. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fél éve cigizek.

Tegnapelőtt gondolkoztam,hogy el kéne mondani.

TEGNAP MEGTALÁLTA AZ ÖNGYUJTÓMAT.

Ugye milyen különös véletlen?

Innentől nem érdekelt,gondoltam magamban,ha már itt vagyunk,akkor boruljon. Vallottam. Mindent. Az elejétől a végéig. És azt mondta,hogy örül,hogy őszinte vagyok,de (nyilván) nem örül a dolognak. Csak azt nem érti miért nem előbb mondtam el:)

Szerintem mond el neki!!!;)

2014. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább ne cigizz.
2014. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is cigizek már 1 éve és tegnap majdnem megtalálta az elektromos cigimet elmondjam neki hogy szivarozom
ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!