Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le lehet szokni valaha a cigiről?

Le lehet szokni valaha a cigiről?

Figyelt kérdés

június 17-én 02:00 körül szívtam el az utolsó cigimet, több mint 170 napja. Egy ideig egyáltalán nem hiányzott, de most, hogy egy depresszívebb időszakban vagyok, naponta többször eszembe jut, hogy milyen könnyű lenne bemenni egy ND-be, és venni egy doboz cigit. Olyan jó érzés lenne, felszabadulnék, elmenekülne a stressz.

Soha nem voltam rá szokva durván, csak stresszoldónak használtam.

Szóval aki egyszer belekóstolt, azt valójában soha nem fog meglenni nélküle?

Kicsit kétségbe estem (bocsi a regényért)

17/F



2014. dec. 4. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor nektek mást tanítottak, mint nekünk, nem tudom, de nekem ez volt a szakirányom egyetemen. Ha létezne "leszokás", akkor léteznie kellene visszaszokásnak is, de nincs ilyen, hiszen sosem fogja tudni valaki úgy újrakezdeni egy szer használatát, mintha először találkozna vele.
2014. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én leszoktam. Most egy éve. Az eddigi életem több, mint felét átdohányoztam, 10 éves koromban szoktam rá. Mégsem hiányzik, nagyon jól megvagyok nélküle és olyan könnyen ment, mint a karikacsapás. Ja, és egyáltalán nem vágyakozom, hogy fúú de jó lenne egy staub, vagy, hogy adjon valaki egy szálat, amikor érzem, hogy szívják. Zavar, hogy büdös, ennyi.
2014. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is pont úgy vagyok vele, mint a #6 -os. Viszont már hatodik éve e-cigizem. Amióta elhagytam a nikotint a levesből, azóta már azt sem kívánom. Az igaz, hogy azt sohasem kívántam igazán, csak a nikotin pótlása miatt segített a valódi cigiről leszokni. Képzeljétek, még az eldobott csikket is felvettem régen, ha elfogyott a cigim. Az e-cigivel odáig eljutottam, hogy ma már az utcán elejtett érintetlen doboz cigarettához se nyúlok. Az e cigi, mist sok fórumban leírják, az soha nem lesz olyan. De mankónak egy ideig jó volt, hogy leszokjak.
febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!