Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen sportot, mozgást...

Milyen sportot, mozgást ajánlanátok nekem, amitől elkerülhető a leszokás utáni hízás?

Figyelt kérdés
5 év intenzív dohányzás után már 1 hónapja, hogy egy szálat sem szívtam el! :) Viszont észrevettem, hogy többet eszek. Igyekszem salátát, vagy gyümölcsöt enni chips helyett, de szeretnék elkezdeni valami sportot, csak nem tudom, hogy mit. Mivel évekig dohányoztam, semmit nem mozogtam, ezért valami olyan kéne, ami nem túl megerőltető. A futásra, kocogásra gondoltam, de ahhoz most hó van és hideg, és termo futó ruhákra sajnos jelenleg nem telik.. :/ Szóval valakinek valami ötlete? (tavasszal persze tervezném bevezetni a kocogást a napjaimba, de addig télen)
2015. jan. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kondi és a séta, túrázás sokat segít, grat a leszokáshoz.

BUÉK

2015. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

1 hónap szünet még nem jelent leszokást!


Egy év eltelte után mondhatod, hogy leszoktál, illetve ha újra rágyújtasz, kárbament az az egy éved is!


Az elhízástól ne aggódj! A kezdeti elhízásod ami feljön rád a második, negyedik hónapban, kb a 11. -13. hónapban magától eltűnik, ha nem csinálsz semmit akkor is!

Sőt, még pár kilót fogyni is fogsz utána.


Ezek saját tapasztalatok!

2015. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Én 90 kg voltam amikor dohányoztam tizen, huszonévesen.


A leszokás időszakában felmentem 95kg re is, aztán kicsit átalakult az életem, mert már nem suliba jártam hanem melózni.

A napi 8 óra ücsörgést felváltotta a 13-14 óra meló!


Lementem 72 kilóra egy elég szar meló miatt (kemence mellett melóztam).


Már 10 éve nem bagózok, de kb fél éve tömegelni kezdtem, most stabilan 85 kg vagyok.

2015. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
125kg voltam mikor leszoktam, én a leszokással életmódváltást is csináltam, testépítő ismerősök segítettek az étrendben, majd vettem egy biciklit, amivel elkezdtem túrázni, mert ezt szerettem mielőtt akkora lettem mint egy ház... így heti 3*legalább 1 óra bringázással, valamint kettlebell-el, 2 év alatt 125kg-ról 75kg vagyok jelenleg, de nemsokára elkezdek konditerembe járni és tömegnövelő étrendet követni, mert nagyon giliszta vagyok.
2015. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!