Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 2-3 szál narancs pall...

Napi 2-3 szál narancs pall mall káros?

Figyelt kérdés
17/f
2015. jan. 6. 23:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia.káros 1 szál is.de sokkal jobb mintha 2-3 csomaggal szívnál úgyhogy attól nemlessz nagy bajod.
2015. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden szál cigaretta káros. De valamiben meg kell halni. 😄
2015. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevésbé káros mint ha fél-egy dobozt szívnál, de a semmihez képest káros, próbálj meg ritkábban gyújtani és néha tarts szünetet.
2015. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez a valamibe meg kell halni hozzá állás...

így is- úgy is meghalsz... minek siettetni...

2015. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

most komolyan ...2-3 szál minek???? akkor már inkább semmit. én egy dobozzal szivok egy nap párom 2-vel, na az dohányzásnak számit elég rendesen. nem példaképet akartam felállitani de 2-3 szál nem dohányzás és ha félsz hogy árt rakd le MOST mert ugy jársz mint mi...jo hogy töltöm a cigit és tök sok pénzt meg sporolok mert ha kiszámitjuk napi 3 doboz cigi kettönknek az havonta közel több mint 90.000ft. na én ez megoldom 3 naponta 3ezerből a töltés miatt (30.000 havonta a 90 helyett)

de bakker ezt a pénzt is el tudnám költeni másra mondjuk a kisfiamnak vehetnék minden honapban belöle valami tuti cuccot....de önzöek vagyunk hisz csak elszivjuk azt a pénzt!!! nem jo ez igy

2015. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. Igaza van. Mindenki igy kezdi, napi 1-2szál. Mire ėszbe kapsz már oda a doboz is naponta.
2015. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 5.! Ti nektek minek gyerek? Az ilyeneket nem értem hogy nézd meg 30 ezerrel többet tudnátok adni a gyereknek de inkább mérgezitek. Ilyenk a felelőtlen szülők és lehet hisztizni vald be hogy igazam van és ha nem változtattok csak azt mutatja mennyire gyengék vagytok és egy gyereknek nem így kell felnőnie
2015. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kezdésnek 2-3 szál. Aztán 4-5. 10 év múlva meg 2 doboz.
2015. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kedves 7es 5ös vagyok igazad van és gyengék vagyunk de sajnos idegileg is a mai világtól (ki nem?) sajnos ezt bevallva is képtelenségnek tartom hogy most leszokjak . amikor meg tudtam hogy terhes vagyok abba tudtam hagyni egészen a szoptatás végéig (2 évesen hagyta abba a cicizést) nem tudom miért csak akkor sikerült azóta fél év eltelt és megint cigizek :((((
2015. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy kezdésnek napi 1-2, aztén később 1 doboz lesz. Én mikor elkezdtem szivtam féldobozzal, később mikor elkezdtem dolgozni, de még otthon laktam, akkor napi 1 dobozzal. Mióta el kell tartsam magam leadtam napi 2-3 szállra és ez évekig működött így, elég volt, ennyit nem sajnáltam magamtól. Igaz, azóta erről is leszoktam és nem is volt olyan nehéz.

Persze, kérdező, jobb lenne nem rászokni, de azért ilyen butaságot ne jelentsünk már ki, hogy most ennyi és törvényszerűen napi 1-2 dobozzal fog szívni.

2015. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!