Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy mennyire...

Érdekelne, hogy mennyire hatásosak az olyan diéták, mikor napokig egy valamit eszel. Pl káposztaleves, narancs, stb. és ennek vannak-e valami káros hatásai? Ill. mik a legjobb diéták?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha megosztanátok velem pozitív és negatív tapasztalataitokat! :)
2009. okt. 12. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam a káposztaleveses dolgot kb.2 hétig,de mikor megtudtam hogy nem egészséges abba hagytam .Áttértem az egészségesebb táplálkozásra,és 1400cal. diétára.5 hete csinálom,2,5kg. a minuszom.
2009. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a káposztaleves nem jó ötlet. nagyon veszélyes. az egyoldalú diéták hiánybetegséghez vezetnek hosszútávon. rövid távon, a diéta után pedig visszaszeded a többszörösét. délelőtt tk szénhidrát,gyümölcs utána fehérje+zöldség. ez a nyerő. és éhezni sem kell, persze nem szabad ezekből sem dugig enni magad.
2009. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezekbe nem kezdek bele. A 90 napos fogyókúráról valami vélemény?
2009. okt. 12. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Van aki szereti,van aki nem,olyan is akad aki ellenzi.Embere válogatja.Én nem csinálnám.
2009. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

káposztalevestől kb 4 ik nap után hányingerem volt. Amikor meg olyat csináltam, hogy egy nagy csak egy félét, ez 10 napig le is ugrott 10 kiló, na ja de 15 mászott vissza.

Mozgással csodákat lehet elérni

2009. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. ma kaptam egy hasznos hírlevelet, megosztom veled:

[link]

2009. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!