Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A haverjaim azt akarják hogy...

A haverjaim azt akarják hogy cigizzek. Mit tegyek? (13 évesen xD) (Bár már tudok minden ismert cigi márkát ) xD

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 21:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel 13 évesen nehogy rágyújts...Attól még, hogy azt hiszed, hogy ismered a cigi márkákat, még nem kell kipróbálnod. Az ilyen kérdésekkel viszont el is árultad magad, hogy még a gondolkodásod 13 éves szinten van... Bocsi, de ez így van, ha ilyen marhaságokat kérdezel. Ezt nem is kéne kérdezni, hanem szépen lemondani róla, hogy "oké, nekem ez nem kell, mások miatt nem fogom elcseszni".. Majd ha később benő a fejed lágya, akkor nem így fogsz gondolkodni, és majd bánod, hogy "én hülye rászoktam 13 évesen, és nem tudok leszokni"...
2010. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha haverjaid azt akarják, hogy cigizz, mondd azt nekik nagy komolyan, hogy: Büdös vagy! És húzódj arrébb :)

Ezt tudom javasolni.


Nem az menő, aki követi a birkákat, az inkább csak nyuszi.


Akinek van mersze kiállni a saját elképzelése mellett, azt nagyobbra becsülik a többiek.


És ha neked az az elképzelésed, hogy nem cigizel, akkor nem cigizel, és ha ehhez tartod magad, akkor erős vagy.

2010. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
77%
Tudod én azt gondolom hogy: a cigi büdös....büdös tőle a hajad a ruhád, besárgulnak a körmeid....és mondja meg nekem valaki meik nem dohányzó ember szereti ha vele egy büdös cigiszagú ember beszélget (csókolózik) Először csak cigi szaga lesz a szádnak de később már cigi nélkül is bűzölög a szád majd. És ne hidd azt h nem így van mert nem fogod észrevenni, nekem rengeteg csinos szép ismerősöm van akit bombanőnek tartanak és megszólalásig szép mert kellemetlen cigiszagú.....Azt hiszed abba tudod hagyni...ez igaz ha van elég akaraterőd. Kell neked a rák? vagy majd az h terhesen nem bírod a cigi nélkül olyan stresszes leszel a magzatnak meg csak árt....van lófejű osztálytársam akinek cigizett az anya terhesség alatt :D és most mien szép feje van ha látnád... :S És ez kevés indok hogy ne cigizz. Munkavállalásnál gázos lesz. És szerintem keress új barátokat vagy legyél te köztük a kivétel legyél büszke magadra hogy nem vagy olyan buta mint ők. Hálás lesz a tested egész életeden át :):)
2010. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Fuss el! En hulyegyerek voltam 6dikban kiprobaltam 7dikben mar mondhatni raszoktam napi 1-2 szallal aztan egyre jobban.15 eves koromban kialakult a napi fel es egy csomag kozotti es most is ott tartok.20 eves vagyok es egyik legszarabb dontesem volt ragyujtani.Budos vagy tole, idegesito ha nincs es rengeteg penzbe kerul...Leszokni meg kegyetlen, nem birtam tovabb 2 napnal soha...
2010. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ne cigizz:P Ekkora korban nem jo elkezdeni es idosebben se valami egeszseges de ha korabban kezded akkor nehezebb leszoknod ha egyaltalan le fogsz es tudorakod is lehet,es sok mas betegseged is a szivarazasbol!Ugyhogy szerintem ne szivarazz,...es valassz mas baratokat:P Mert az nem barat akik azt akarjak hogy szivarazzal,gondolkozz el egy kicsit rajta;)Es remelem nem fogsz szivarazni es azt is remelem hogy hasznos tanacsot adhtattam;)
2010. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Én is cigizek, de tudd már eldönteni h akarsz e vagy nem, attól h ők ezt akarják....szard le.
2010. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
És ha a havaerjaid azt mondják, hogy öld meg magad, akkor azon is elgondolkodsz... Nagyon gyerek vagy még... Nemcsak a korod miatt, hanem mert az számít, hogy a haverok mit akarnak. És amilyen kisgyerek vagy, bele is fogsz menni, mert jaj különben mit szólnak a kaverok és de ciki lesz, ha te nem vagy olyan hülye mint ők.
2010. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
Remélem tudod hogy aki cigizik az gyökér:D
2010. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
hát te mekkora kutya vaaagy:D:D:D:D:
2010. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
először is hagyd ott a haverjaidat de sürgősen. és foglalkozz olyasmivel amit egy normális 13 éves csinál.
2010. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!