Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a hüvelybe dohány helyett...

Ha a hüvelybe dohány helyett papírt teszek lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az e-cigi hosszutavon megeri: 5-6 doboz igazi arabol megvan a kezdo szett, utana a folyadek bele 1000 ft.korul, de tobb doboz cigi nikotinja benne van, ugyhogy esszel kell azt is szivni.

Papirt ne szivj semmi keppen, egyreszt langra kap valszeg, meg tele van vegyszerrel, ezek mar nem a regi farost alpu papirok. Pl. a reklamujsagokkal alig tudok begyujtani a kalyhamba, annyira ujrahasznosiott. Megmergezned magad.

Ha vegkepp nem birod, tarhalj a szomszedoktol egy 500-ast, es vegyel egy kek szofi szivarkat. Az meg elviselheto.

2015. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, életemben nem vízipipáztam. Az egy vicc, azoknak való, akik nem találtak még egy rendes cigit. :)
2015. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A vizipipa nem az igazi, nem fogsz tudni átállni arra a cigiről. Ráadásul macerás is az előkészítése. Az elektromos cigi jó megoldás, de speciel én az enyémet 10 kért vettem. Olcsóbbnak nem tartom olcsóbbnak, ugyanannyi idő alatt elmegy egy patron is mint egy doboz cigi, árban meg ugyanott vannak. A véleményem az, hogyha nem engedheted meg magadnak anyagi okok miatt hogy dohánnyozz, akkor le kell tenni. Az csak egy élvezeti luxuscikk.
2015. jan. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
tudom le is akarom csaknem megy
2015. jan. 14. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!