Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Elesluca kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Mar egy ève dohányzom de nem merem elmondani a szüleimnek (semelyik nem cigizik) mert fèlek hogy nagy bajok lesznek! Hogyan tudnám nekik elmondani?

2015. jan. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is ok nem cigiznek, te igen! Gondolod nem ereztek meg a cigi szagot rajtad?? HAny eves vagy?? Ha mar vagy legalabb 16 akkor ulj le veluk es mond meg hogy ez van raszoktal nem akarsz tobabb dugiban cigizni. Jobb ha toled tudjak meg es nem valaki mastol! Hajra!
2015. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt találsz rá választ:

[link]

2015. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszpnom a valaszpkat! 13L vagyok! :"D
2015. jan. 13. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondanod? Egyénként meg a saját egészségi állapotod rontod minden egyes szál elszívásával, még fizetsz is érte. Talán pár év és leszoksz róla.
2015. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
13 évesen cigizel?! Te idióta csicska! Jó egészséget!
2015. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért nemkéne le csicskázni:)
2015. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem 18 elött fölösleges nekik elmondani énis így vagyok ezzel azt meg pláne ne mond h már egy éve szívsz 14F
2015. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!