Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik fajtával kezdjem?

Melyik fajtával kezdjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra az elhatározta jutottam h cigizni fogok. Azt azert megemlítem h azert korabban is szívtam cigit. Altalaban a barátaim kinaltak töltött cigivel az nem okozott gondot a letudozesnel csakbaz első két számmal köhögtem. Arra gondoltam h holnap lemegyek a trafikba es veszek egy 100-as marlby-t jo ötlet ezzel "indítani"? A "dohányzás káros" es a tobbi sablonszoveggel kimeljetek

2015. jan. 13. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gaz vagy fiam:D:D:D

"Arra jutottam,hogy cigizni fogok"

Ennel lejjebb mar nincs:D:D:D

Fekete Dunhill jo valasztas lenne;););););)

2015. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet nagy kérdései közé tartozik. Válaszd a legdrágábbat, legalább támogatod a Fidesz-mutyit.
2015. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anyagiak annyira nem számítanak most 1100 forintot nem sajnalok érte (nem anyuci apuci veszi sajat penz amiert megdolgoztam) :) nos a lényegre terve jo azzal indítani vagy azzal amit az 1.irt?
2015. jan. 13. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyengét vegyél.
2015. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy, csak ne mellettem gyújts rá az utcán pl amikor a zebránál várakozunk, mert azt te sem teszed zsebre.
2015. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyugi nem szeretnék senki közelében sem cigizni max baráti körben akik úgyszintén szívják:)
2015. jan. 14. 15:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez durva. :D

Nagyon gáz vagy ember :))

2015. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Arra az elhatározásra jutottam, hogy cigizni fogok." Lejjebb már nem is süllyedhetnél, te gyökér!
2015. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szive joga dönteni nem? Ha nem tetszik amit leírtam akkor tovabb lehet menni es nem itt offolgatni:)
2015. jan. 15. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
az a baj szerintem, hogy 10 doboz árából már valami jó cuccot is vehetsz simán ami nem tíz napig tart :( még anno 500 Ft. ok...elmegy pár száz forint kibírható. Én személy szerint pénzpocsékolásnak tartom....emiatt akarok leszokni is, inkább gyűjtöm a pénzt, amúgy a mentás pattintós szerintem jó a legtöbb márkába :)(a legtöbb ismerősöm dunhill-t szív ha jól tudom, ha simát szeretnél akkor próba szerencse alap :))
2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!