Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a szivarokról?

Mi a véleményetek a szivarokról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de nekem nem tetszik.

Ugye ezt nem kell letüdőzni, csak pöfékeled. :/

Hát nekem tök rossz volt. A szám kiszáradt, irtó büdi volt, stb.

2015. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ami jo lenne, azt nem tudom megfizetni, meg idom sincs elszivni.

Ami olcso, az olyan is.

Es ugye most nem a cigipotlo szivarkakrol beszelek, ami gyalazat.

2015. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bőrkötéses az csajoknak való.
2015. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a reális áron kaphatók közül többhöz is volt már szerencsém. kifejezetten rossz véleményem alakult ki róluk. a cherrys szivarkát például képtelenség volt elszívni, annyira tömör volt, nem jött át levegő egyszerűen rajta. a nagyobb szivarnál pedig ollóval levágtam ugye a beborított részét, ahogy kell de egész idő alatt pici dohánydarabok maradtak a számban. büdös volt nagyon, kapart is, ha pedig néha reflexből véletlenül letüdőztem, akkor szerintem jobban jártam volna egy kamion kipufogójával is annyira szétkaparta a légutamat. időben pedig legalább egy órára is szükséged lesz ha csak nem akarsz szórakozni az eloltásával. egyszó mint száz, sokkal inkább a cigi.
2015. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mennyiért lehet kapni jó minőségű kubai szivart?

És az is annyira mérgezi a tüdőt,mint a cigaretta?

2015. jan. 22. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A szivart nem kell letüdőzni. Úh az inkább szájrákot okozhat.
2015. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És kezdésnek milyen márkát ajánlanátok kezdésnek,amit Tatabányán is lehet kapni?
2015. jan. 24. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom már melyik írta, de a szivarkával semmi gond nincs. Mint egy sima cigi, amit kétszer/háromszor annyi ideig lehet szívni, + könnyű cigispórolási módszer, mert 500 egy doboz, 20 szál, 20 szálból tudsz tölteni 40 szál cigit, és máris megúsztál 1500 forintot! :D

Sima szivart pedig inkább ne is vegyél, mert semmi értelme! Mint írták is, a szád csak kiszárad tőle, BÜDÖS lesz, és "szájrákot" is okozhat(a cigi is, ily módon)! Ha meg letüdőzöd szinte megfulladsz! xD

2015. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!