Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipasok! Segitseg kene....

Vizipipasok! Segitseg kene. Valaki?

Figyelt kérdés
Szoval ma bementem egy nagyon tuti vizipipa boltba es vettem Shiazo kovet es keramiat. A neni elkezdte mondani hogy hogyan kell a kovet hasznalni viszont en eddig dohannyal probaltam es azt mashogyan probaltam mint ahogy o mondta. O aztmindta alulra is kell alufolia vagy legalabbis ilyesmit beszelt. Szoval elso kerdes az hogy Shiazo kovel hogyan kell alufoliat ratenni marmint sorrendileg mi hova megy. Masodik kerdesem. Ilyen kis kor alaku uvegcseben vannak a kovek es mikor letekerem a kupakot akkor van rajta egy kis alufoliadarab amit lelehet szedni. En eddig csak picit nyitottam fel viszont az a kerdesem hogy befolyasolja e a kovek minoseget ha leszedem azt az alufoliadarabot vagy hogy egyaltalan le lehet e? Bocsanat ha hibasan irtam de telorol irtam es siettem. :D

2015. jan. 21. 20:34
 1/1 anonim válasza:
Tegyél alá alufoliat és gyujtsd meg a követ
2015. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!