Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipát hogy lehet rendesen...

Vizipipát hogy lehet rendesen kitakarítani?

Figyelt kérdés
Minden használ után elmosom és úgy rakom el, de egyszer bátyám javasolta hogy keverjünk whiskys dohányt epres masszával (szar volt mondhatom ne próbáljátok:D) és azóta egy nagyon erős és rossz mellékíze van ami kapar már majdnem az első pár szívás után. Elveszi teljesen az élvezhetőségét mert megfulladunk már kör után. Hogy lehetne ezt az ízt eltakarítani? Ha natúrba szívom hogy nincs benne semmi és begyújtva sincs akkor is lehet még érezni az ízét bár jelentősen kicsi de hát úgy mi értelme van..:D Tehát mi a teendő? Valamilyen szódabikarbónás vagy alkoholos folyadékkal átmosni vagy vegyek akkor már egy újat?

2015. febr. 24. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen vízipipa csövetek van? Ha nem valami márkás, hanem alap, akkor lehet azt kellene cserélni.
2015. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mosható a cső, akkor citromlével, vagy ecettel kell átöblíteni, majd vízzel, ha nem, akkor vegyél újat.
2015. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah koszi akkor mar veszek egy teljesen uj pipat, megprobaltam azt is hogy kozvetlen a testbol szivtam a fustot na hat akkor majdnem elhanytam magam :D ugyhogy lehet kuka az egesz. Amugy meg fogalmam sincs a markarol osztalytarsamtol kaptam.
2015. febr. 25. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Citromlé jó alaposan, áztatod stb.

Ecet ugyanígy

Vizipipa tisztító folyadék ugyanígy.

Megoldja. Csináld mindhármat, ha nem válik be 1.

2015. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!