Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbáltól lehetséges látásromlás?

Herbáltól lehetséges látásromlás?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy emiatt látok zavarosabban, mint korábban?

2015. febr. 25. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos...szívni kell gondolom,aztán majd kiderül
2015. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Soha többé!

Ne adj isten még rosszabb lesz.

Csak tudni szeretném ettől lehetséges-e, szemcsésen, vibrálóan látni utó/mellékhatásként?

Valamint olyan érzésem van mintha nem lenne valódi a valóság. (deperszonalizáció)


Mikorra lesz ennek vége? :S

2015. febr. 25. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
A deperszonalizáció magától elmúlhat, de ha nem akkor keress fel egy szakorvost és ő majd segít. Jobbulást!
2015. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A herbáltól olyan dolgok is lehetségesek, amit soha nem is hittél volna. Méreg.
2015. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem javul a helyzet.

Esetleg aki hasonlókat él át az nyugodtan írjon szívesen beszélgetnék róla.

2015. febr. 25. 22:17
 6/13 anonim válasza:
65%
Mennyi ideig toltad a herbált? Mikor álltál le vele? és ameddig nyomtad milyen sokat és mennyire rendszeresen? Nekem az utolsó pár hónapban gyakorlatilag egy tiszta pillanatom nem volt, még éjszakánként is felkeltem beszívni,h tovább tudjak aludni :) Leállás után hónapokig flesseltem, totál megborított, mint fizikailag, mint mentálisan jó hosszú időre. A valóság érzet nálam kb 2 hónap múlva állt helyre úgy ahogy, de sztem ez ember függő. Amit írtál, hogy vibrál a szemed, mint tünet nálam is sokáig nagyon zavaróan fenn állt, főleg amikor elbambultam vagy csak a horizonton belül egy helyre figyeltem vagy mesterséges fénynél, elég kellemetlen és őrjítő volt, az a durva, h ez valamilyen szinten nálam még a mai napig is játszik, pedig már több, mint fél éve leálltam vele..... ez van, ha az ember szintetikus szarokat szív sokáig, masszívan. Nekem is egy örök lecke volt!
2015. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Te konkrétan az én sztorimat írtad le. :D Majdnem ugyan így vagyok vele, elég masszívan toltuk (akkor) mindenféle következmény nélkül. Velem is volt olyan, hogy éjszaka felkeltem, tehát szinte teljesen hasonló cipőben járunk.


Megnyugtató, hogy a mellékhatások nem véglegesek. Már napok tehát az első ilyen rosszullétem óta rá se néztem, nem vagyok ugyan jól de napról napra egy fokkal jobban érzem magam. Pár napja azt gondoltam megőrültem és sose leszek normális többé, most már egyre jobban bízok benne, hogy de igen. :)

Nekem is örök lecke volt, soha többé nem csinálok ilyeneket és óvva intek mindenkit ennek az alkalmankénti használatától is!!!

2015. febr. 27. 20:37
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, konkrét választ nem adtam a kérdésedre.


Kb 1-2 éve ritkább alkalmanként(hétvégi összejövetel a haverokkal, ünneplés) viszont fél évet masszívan, szinte minden nap vagy ténylegesen minden nap.

Hétfőn vetettem véget a rémálomnak, többszöri próbálkozás is volt arra, hogy teljesen elhagyjuk persze sikertelenül, de ez a helyzet most olyan szinten rémisztő, hogy örök tanulság lett a számomra, bízok benne, hogy még időben kaptam észbe.


A barátaim nem veszik ezt komolyan, azt hiszik bemesélem magamnak a tüneteket pedig nem. Nem tudom hogyan adjam a tudtukra, hogy addig be kellene fejezni míg úgy nem járnak mint én.

2015. febr. 27. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hardenberg ***** válasza:

Örülök neki hogy lejöttél a szerről! Nagy jót tettél ezzel magaddal, hidd el!

Azonban mindenféleképpen ajánlom neked a szakorvosi segítséget (addiktológust) aki a leszokás utáni nehéz időszakban tud támogatást nyújtani, mert jelentkezhetnek olyan tünetek, amelyekkel muszáj orvoshoz fordulni.

[link]

2015. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!