Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbáltól lehetséges látásromlás?

Herbáltól lehetséges látásromlás?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy emiatt látok zavarosabban, mint korábban?

2015. febr. 25. 15:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az eltelt idő alatt szinte teljesen helyrejöttem. A tünetek drasztikusan csökkentek. Naponta szedek A C E és Multivitaminokat.

Már mondhatni szinte semmi bajom sincs.


Legnagyobb ellenségemnek sem kívánom ennek a mellékhatásait. Óvakodjatok tőle, sosem gondoltam róla, hogy ez ilyen veszélyes tud lenni.

2015. márc. 11. 17:32
 12/13 A kérdező kommentje:

Valamint köszönöm szépen a válaszokat, szerintem innentől jó úton vagyok, hogy orvosi segítség nélkül kiheverjem ezt, már csak a barátaim, ismerőseimet kell megóvnom a szer további használatától.

Egyszerűen nem hiszik el, hogy én ettől lettem rosszul. Azt gondolják bemesélem magamnak. Rajtuk egyetlen tünet sem jelentkezik.

2015. márc. 11. 17:34
 13/13 anonim válasza:
én 2 évig toltam éjjel-nappal, napi 20 cigit simán. mindnen perc arról szólt, ha épp nem szívtam izzadt a tenyerem, mindenem, leszartam mindent, ha már csak 1g-m volt azon kattogtam, mikor tudok menni a következőért. egyszer úgy elájultam, nem hallottam hangokat, a világ elsötétült, bumm. magamhoz térve fel volt borítva minden, nagyon nehéz volt egyáltalán "életben maradnom", négykézláb másztam a csaphoz arcot mosni, de megmaradtam. nagyon durva volt. azóta soha. de egy sebhely örökre emlékeztetni fog rá. szar volt, tudtam is de ez kellett, hogy hátat fordítsak neki
2015. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!