Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó ez nektek? Ez valami...

Miért jó ez nektek? Ez valami unalom űzés vagy azthiszitek megválthatjátok a világot?

Figyelt kérdés

Kedves Anti dohányosok. Mondjátok meg nekem (nekünk fiatal taknyos bagósoknak.)miért jó az nektek hogy ha valaki feltesz egy értelmes kérdést akkor lehurrogjátok? Ha valaki ennyi idősen bagózik akkor az a saját gondja és a szüleié. Nektek semmi közötök a dohányzás rovathoz. Ha meg ide irjátok hogy szokjále!! attol nem lesz jobb senkinek.

de most komolyan miért jó ez nektek?


2010. febr. 13. 22:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
utolsó, te hülye vagy, miért ne mernék beszólni bárkinek aki dohányzik? ez felsőbbrendűvé teszi vagy mi? Ránézel és aztmondod hogy "te jó ég ez dohányzik! De menőőő!!!" vagy mi? valszeg te is valaki olyan mentalitással rendelkezhetsz mint a mostani tinik ha ezt gondolod. másrészt meg hagy szóljak már be neki hogyha én nem akarok magam mérgezni -.-, ja és boccs hogy a büdös életbe nem szívtam egy slukkot se, tényleg mekkora egy szar alak vagyok, asszem fel is kötöm magam omg...
2010. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hát de akkor szóljatok az utcán ne itt. Mert szerintem ha az utcán szólsz az hasznosabb. És itt mi értelme?? Lehet hogy az akinek papolsz az ország másik végén lakik...
2010. febr. 16. 20:05
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Előttem "válaszoló"!Te már megint miért vagy itt!Hát azért,h kötekedj!Üdv:előtted válaszoló
2010. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

azért nem az utcán szóltok mert ott nem mertek

ennyih

2010. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy szar alak, mert soha sem cigiztél, hanem mert erről prédikálsz, amikor igazából fingod sincs róla, milyen.
2010. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hopp, most látom, ezt már 4 hónapja írta XD
2010. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg basszus de igazad van... Asszem a Sorozat gyilkosokat se fogom mostmár elkörcsileg elítélni, mivel én nemtudom milyen sorozatgyilkosnak lenni, de biztos van benne valami jó, ha ők csinálják...
2010. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne egy lapon sorolni a sorozatgyilkosokat meg a dohányosokat.
2010. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ezzel arra próbáltam célozni, hogy attól még hogy nemtudom milyen, van jogom megítélni...
2010. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Egy embert sincs jogod megítélni. Ha így gondolod, akkor te érzed magad felsőbbrendűnek, de nem vagy az. Ha zavar a füst menj arrébb, ha intoleráns dohányossal találkozol, vagy akkor tényleg küld el a francba, ha attól a mélyre süllyedt önérzeted jobb lesz. Amúgy meg ne fájjon neked h más tönkreteszi magát, bár nekem lenne ennyi szabadidőm, és ez lenne a legnagyobb gondom, hogy megmentesen a világot a dohánytól....
2010. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!