Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme cigizni? Miért...

Mi értelme cigizni? Miért szoktok rá? Unalom, vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Engem a kíváncsiság hajtott annak idején:

Ha ennyien szívják, biztos tök jó lehet...

Hát, és én is úgy éreztem, hogy tök jó. Szabályosan megnyugtatott, amikor majd szétrobbantam a dühtől, kaja után is nagyon jól tudott esni, na, meg a kávé mellé.


A wc-zést is rám hozta reggelente.


Már több, mint 2 éve nem dohányzom, de még mindig hiányzik.:-(


23/L

2010. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Egy frászt volt tök jó.

Az első cigi mindenkinek sz.r. Az okosabbja ezek után már rá sem gyújt a másodikra. A maradék rágyújt, majd utólag azt írja, hogy jó volt...

2010. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondták előttem; egyszer kipróbálod, és ha bejön, nem fogod tudni lerakni, ha meg nem jön be, akkor nem szoksz rá. Kb. ennyi. Amúgymeg pótcselekvés - igen, unalom, úgy is mondhatjuk.
2010. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt az 1. cigi...
2010. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

középiskola 1. osztályában megkínáltak.

tisztában voltam a káros mellékhatásaival, de ennek ellenére, minden lelkiismeret furdalás nélkül rágyújtottam.

furcsa érzés volt. sokáig nem dohányoztam, csak ha kínáltak, aztán már annyira tetszett, hogy vettem egy dobozzal. és ennek már 26éve. azóta szeretek dohányozni.

2010. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
mi értelme ennek a kérdésnek? 600 ilyen van. unatkozol, vagy mi?
2010. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért szoknak rá sokan, pláne az én korombeliek (16/f), mert nem tudnak nemet mondani azoknak akik kínálják őket.

Én is kíváncsi voltam rá. Szerettem is volna csinálni, mert tetszett, de mivel megtudtam milyen káros, így eldöntöttem, hogy én nem fogom csinálni.

Egyszer kellett határozottan nemet mondanom, onnantól kezdve könnyű volt nemet mondani. És ha hülyének, bénának, looser stb.-nek néztek... hát aztán! Megmutattam nekik másban (pl.: sport)ki a legtökösebb gyerek.

Én arra csak is büszke vagyok, hogy én karakter vagyok, és nem megyek az árral. Nem azt kell rólam gondolni, hogy szándékosan különcködöm, csak egyszerűen, ha tudom, hogy mi a jó, akkor nem teszem azért is a rosszat.


Ne szokj rá, bár gondolom nem is tervezed.

2010. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szüleim sosem cigiztek,nekem is tiltották.Hát "csakazértis".20évig szívtam,de előttük soha.Ma már nem bagózok,zavar a füstje is.Én nem beszélek erről a gyerekeimmel(6 és 10évesek),majd ha megérzem rajtuk,akkor igen.Aztán majd eldöntik,mert úgysem vigyázhatok rájuk minden percben.
2010. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én mikor először próbáltam nagyon szar volt,aztán kényszert éreztem,hogy elszívjak néhányat,hogy meggyőződjek róla,hogy ez nekem nem kell.egy darabig használt is,aztán később azt éreztem,hogy a kávém mellé hiányzik egy szál cigi...azóta egy doboz/nap...
2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Melyik megyéből vagy kérdező?Csak kíváncsíságból
2010. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!