Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Át akarok álni arra hogy...

Át akarok álni arra hogy saját magamnak kézzel megtekerem a cigit, hogy kezdjem el? Nehéz? A többi lent

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne hogy körülbelül mennyi ft-ből jön ki egy doboz?

Milyen dohányt, cigi papírt és szűrőt vegyek (jobb minőségűt, ami erős is mert ahhoz vagyok szokva)?

Barátok akik csinálják általában levendulát citromfüvet is beletesznek mert úgy finomabb, még miket lehet beletenni amitől finomabb íze lesz?

A djarumnak mitől van vaníliás íze? Mert olyan tekerni szuper lenne :)

Köszi mindent válasz telőre is!

cigi tekerés djarum cigi tekerés dohány dohányzás



2015. márc. 13. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudod, nem ez volt a kérdés :) ha az lenne a szándékom,hogy leszokjak akkor nem ide írtam volna ;)
2015. márc. 13. 17:46
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én Silver tip filter töltőt használok és illegális dohányt :| mert sokkkal olcsóbb és több ia van mint a boltiban. Nekem magamnak 1 kg elég 1 és fél hónapig. A filterek amiket használok Cartel nevű. Boltban veszem
2015. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Annyi amennyit elhasználnák 3 doboz cigire abból a pénzből megveszem az egy hónapra való dohányt. Így meg 3 doboz három napig lenne csak elég.
2015. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Brian0 ***** válasza:
0%
Ha nem szereted az izét, miért szívod?
2015. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En nagyjabol 1 honapja tekerem. elkezdtem az elso szalak nagyon rosszak lettek , aztan kulonbozo okok miatt nem tekertem 1 hetig , utana az elso cigim eleg jo lett, azota csak jobb

a dohanyt valtogatom szeretem a vanilias. mentolos domingot , vanilia-cherrs tilbury stb zold mascotte filter , ha mebtolos dohanyt veszek akkor mentolos mascotte filter, columbus papir

2015. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
tekeréshez legjobb dohányok általában amik nincsenek túlságosan szétmorzsolva, pl.: camel, szűrőnek általában mascotte-ot használok, papírnak meg ocb-t vagy smoking-ot, szegényebb időkben meg bármit
2015. aug. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!