Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el szüleimnek...

Hogy mondjam el szüleimnek hogy cigizek? Egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés
Már jó 6 hónapja cigizek és nem kell mondani hogy igy nem kell ugy nemkell tisztában vagyok vele hogy egészségtelen. De elegem van abbol hogy sunyiba kell csinálni igy közbe bujkálok (nem nem azér nem akarok bujkálni mer azt akarom hogy lássák és húú milyen menő -.-) és mikor utána hazaérek egyből rágo+parfüm és szerintem el is kéne mondanom! Vélemények tapasztalatok tanácsok?

2015. ápr. 15. 17:11
 1/4 anonim válasza:
mondd el oszt még tán időben tudnak segíteni hogy ne szokj rá túlságosan.
2015. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha már elmultál 18, akkor nem kéne annyira kiadniuk. Én azt elmondtam, hogy füveztem már, de azt nem, hogy mostanában dohányzok.
2015. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gondolom nem azért cigizel mert nem bírod nélküle,hanem pont mert azt hiszed hogy menő.Igen,nagyon menö hogy x év múlva sárga lesz a fogad,büdös a szád és a kezed,a tüdőd pedig tönkremegy.Igazán vonzó...
2015. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hú az utolsó válaszolót,de bedobnám 1 kilóméter mély árokba.Amúgy ha ilyen 16-17-18 vagy kicsit cink mert ha olyanok a szüleid akk kiakadhatnak rajta meg kikürtölik a világnak,de ha jófejek akkor csendben diplomatikusan megtárgyaljátok:D
2016. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!