Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin utáni vágy. Mit...

Nikotin utáni vágy. Mit tehetek, hogy kevésbé legyen nehéz?

Figyelt kérdés
3 éve dohányzom napi 10-15 szál cigarettát szivok. Ma van az 5-dik napja, hogy egyik napról a másikra csak letettem. Sok jó dolog van amit érzek, hogy dohány nélkül jobb. pld: jobb ízek-szaglás, nem vagyok dohány szag, nem kapkodom a levegőért. Viszon a NIKOTIN után nagyon vagyom. Ugy rágyujtanák most, de arra gondolok hogyha már kibirtam 4napot cigi nelkül már ujrakezdeni megnehezebb lenne. Vissza esek ha még egy szálat elszivok? Vagy valami tanács rágó vagy tic tac vagy mi enyhiti a vágyat? . :- (

2015. ápr. 17. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen visszaesel még1 száltól. tereld el valamivel a figyelmed. ha ez az evés akkor az evéssel, ha rágózol akkor rágózol, csak ne gondolj a cigire.
2015. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Valamennyire ha ráakarok gyujtani iszom egy pohár vizet és egy mentolos tic tac
2015. ápr. 17. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:

meg ne próbálj rágyújtani!

több mint 40 éve dohányzom, ez alatt kétszer volt, hogy kb 4 hónapig nem szívtam (először úgy, hogy nem is hiányzott!, a másodiknál szenvedtem végig, mint állat) ... az első alkalommal egy buliban megdumáltak, hogy: gyújts rá, hiszen olyan könnyen letetted, most is le fogod ... a másodiknál én kerestem az okot, hogy jaj, csak egy szálat hadd szívjak el ... aztán már nem volt megállás


szóval rá ne gyújts többet soha

2015. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, és vannak nikotinos rágók, tapaszok, gyógyszerek ... ha meg tudod magad győzni, hogy nem a cigizés, hanem a nikotin hiányzik, akkor ezekre keress rá
2015. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Visszaesel, ha rágyújtasz. Ma egy száll, holnap is. Aztán már kettő, aztán több.

Az első 2 hét lesz nehéz.

Én 3 hónap után szoktam vissza úgy, hogy csak egy szálat...


Menj el futni, konditerembe vagy rágcsálj valamit.

2015. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem javaslom a nikotinos rágót, tapaszt, mert addig szenvedsz, amíg a nikotin nem ürül ki a szervezetedből, és ezekkel csak elódázod a dolgot.
2015. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ès az elektromos nikotin nélküli segit a leszokásban?
2015. ápr. 17. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 próbáltam, tetszett is, viszont nem igazán tudod mit szívsz le azokból, milyen vegyszert (hiába írják le, hogy mit tartalmaz, de az vajon igaz?)
2015. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportolj mozogj, próbáld elterelni a gondolataidat.
2015. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rágcsálj gyufaszálat vagy fogpiszkálót. Lefoglalja a kezedet és a szádat.
2015. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!