Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Látszik a 14 éves vizsgálaton,...

Látszik a 14 éves vizsgálaton, hogy néha dohányzom?

Figyelt kérdés
1hétbe kb 3szálat elszivok .
2007. nov. 2. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mióta, milyen "minőségű" dohányt, stb.

De inkább nem, mint igen.

2007. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom, milyen az a 14 éves vizsgálat, de a heti 3-4 szálat tutira nem mutatják ki.
2007. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
szia szerintem nem ,de van értelme 14-évesen már dohányozni????ha látszik a vizsgálaton akkor az elég gáz nem gondolod?
2007. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%
Ha a 14 éves vizsgálatba beletartozik a vizeletvizsgálat is, akkor a szervezetben lévő cotinin szintjéből elég határozottan megállapítható, hogy néha dohányzol. Különféle kutatások még azt is megállapították, hogy még azoknak a gyerekeknek is nagy a cotinin szintje akiknek a szülei csak a teraszon és a szabadlevegőn dohányoznak. Tehát amikor elszívsz akár 1 szál cigit, akkor 4000 mérgező vegyületet szívsz magadba, amely a tüdödön keresztül közvetlenül a véráramba jut és onnantól kezdve szét terjed az egész szervezetedbe. Sajnos a nemdohányzók is hasonló mérgezést kapnak mivel a dohányfüst őket is mérgezi. TEHÁT 1 cigi is pont eggyel több a szükségesnél és ráadásul felesleges környezetszennyezés....
2007. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a tüdőszűrőre gondol a gyermek,aki attól fél,h anyuka meg apuka megtudja.

Amúgy nem látszik.4éve dohányoztam,amikor utoljára tüdőszűrőn voltam,és nem látszott az sem,pedig ott nem heti 1-2 szál volt.Azóta leszoktam,és jobb így.

Te se szokj rá csak azért,mert menő!!!!

2007. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
23%
NINCS MÁR ILYEN VIZSGÁLAT!!!!
2007. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez 6 éve volt. azóta rászoktál, és dohányzol, vagy tartod még a heti 3szálat?
2013. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!